КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 березня 2013 р. N 172-р

Київ

Про заходи щодо виконання Указу Президента України від 2 січня 2013 р. N 1 "Про Велику українську енциклопедію" (Указ N 1/2013)

1. Затвердити план заходів щодо підготовки та видання протягом 2013 - 2020 років Великої української енциклопедії, що додається.

2. Прийняти пропозицію Державного комітету телебачення і радіомовлення щодо утворення державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво" на базі державного підприємства "Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво "Українська енциклопедія" імені М. П. Бажана та Головної редакції Зводу пам'яток історії та культури України при видавництві "Українська енциклопедія" імені М. П. Бажана, що реорганізуються шляхом злиття.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 27 березня 2013 р. N 172-р


ПЛАН
заходів щодо підготовки та видання протягом 2013 - 2020 років Великої української енциклопедії

1. Утворити головну редакційну колегію Великої української енциклопедії для здійснення наукового і методичного керівництва процесом підготовки та видання Великої української енциклопедії.

Національна академія наук, Держкомтелерадіо.

2013 рік.


2. Сприяти вирішенню питання щодо розміщення державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво" у приміщеннях будинку по вул. Б. Хмельницького, 51а.

Держкомтелерадіо.

2013 рік.


3. Розробити концепцію та словник Великої української енциклопедії.

Національна академія наук, Держкомтелерадіо.

2013 рік.


4. Розробити та затвердити календарний план підготовки і видання Великої української енциклопедії.

Держкомтелерадіо, Національна академія наук.

2013 рік.


5. Сприяти налагодженню співпраці державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво" та головної редакційної колегії Великої української енциклопедії з органами місцевого самоврядування, національними галузевими академіями наук, вищими навчальними закладами під час підготовки та випуску Великої української енциклопедії.

Держкомтелерадіо, Національна академія наук.

2013 - 2020 роки.


6. Під час підготовки пропозицій щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" та складання проектів Державного бюджету України на наступні роки передбачати Держкомтелерадіо видатки на утримання державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво" та капітальний ремонт приміщення, в якому розміщуватиметься зазначена установа.

Мінфін, Держкомтелерадіо.

2013 - 2020 роки.


7. Забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації ходу підготовки та видання Великої української енциклопедії.

Держкомтелерадіо.

2013 - 2020 роки. 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.