МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.02.2013 р. N 50-р

Про упорядкування структури Миколаївської обласної державної адміністрації

Відповідно до статей 5, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Кодексу законів про працю України, статей 104, 105 Цивільного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р. N 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" та від 18 квітня 2012 р. N 606 "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" (Постанова N 606), з метою оптимізації структури обласної державної адміністрації, підвищення ефективності державного управління:

1. Реорганізувати управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації шляхом злиття у департамент освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації.

Встановити граничну чисельність працівників цього департаменту в кількості 34 штатні одиниці (в тому числі директор, не більше 2 заступників директора, один з яких може не очолювати структурний підрозділ департаменту, та інші працівники).

Вважати департамент освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації правонаступником майна, прав та обов'язків управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

2. Реорганізувати управління культури Миколаївської обласної державної адміністрації, відділ у справах релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, відділ у справах національностей Миколаївської обласної державної адміністрації шляхом злиття в управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

Встановити граничну чисельність працівників цього управління в кількості 26 штатних одиниць (в тому числі начальник, не більше 2 заступників начальника, один з яких може не очолювати структурний підрозділ управління, та інші працівники).

Вважати управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації правонаступником майна, прав та обов'язків управління культури Миколаївської обласної державної адміністрації, відділу у справах релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, відділу у справах національностей Миколаївської обласної державної адміністрації.

3. Реорганізувати Головне управління економіки Миколаївської обласної державної адміністрації, управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації шляхом злиття у департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації.

Встановити граничну чисельність працівників цього департаменту в кількості 55 штатних одиниць (в тому числі директор, не більше 3 заступників директора, один з яких може не очолювати структурний підрозділ департаменту, та інші працівники).

Вважати департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації правонаступником майна, прав та обов'язків Головного управління економіки Миколаївської обласної державної адміністрації, управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

4. Реорганізувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації, управління у справах преси та інформації Миколаївської обласної державної адміністрації шляхом злиття в департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації.

Встановити граничну чисельність працівників цього департаменту в кількості 35 штатних одиниць (в тому числі директор, не більше 2 заступників директора, один з яких може не очолювати структурний підрозділ департаменту, та інші працівники).

Вважати департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації правонаступником майна, прав та обов'язків управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації, управління у справах преси та інформації Миколаївської обласної державної адміністрації.

5. Перейменувати:

1) управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації в управління інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації.

Скоротити посаду заступника начальника цього управління.

Встановити граничну чисельність працівників управління інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації в кількості 15 штатних одиниць (в тому числі начальник, 1 заступник начальника, який очолює структурний підрозділ управління, та інші працівники);

2) управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації в управління містобудування та архітектури Миколаївської обласної державної адміністрації.

Скоротити посаду заступника начальника цього управління.

Встановити граничну чисельність працівників управління містобудування та архітектури Миколаївської обласної державної адміністрації в кількості 15 штатних одиниць (в тому числі начальник, не більше 1 заступника начальника, який очолює структурний підрозділ управління, та інші працівники);

3) управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Миколаївської облдержадміністрації в управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської обласної державної адміністрації.

Скоротити граничну чисельність працівників управління на 5 штатних одиниць.

Встановити граничну чисельність працівників управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської обласної державної адміністрації в кількості 36 штатних одиниць (в тому числі начальник, не більше 2 заступників начальника, один з яких може не очолювати структурний підрозділ управління, та інші працівники);

4) Головне управління праці та соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації в департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації.

Скоротити посаду першого заступника, заступників начальника та заступника начальника - начальника управління Головного управління.

Встановити граничну чисельність працівників цього департаменту в кількості 64 штатних одиниць (в тому числі директор, не більше 3 заступників директора, один з яких може не очолювати структурний підрозділ департаменту, та інші працівники);

5) Головне фінансове управління обласної державної адміністрації у департамент фінансів Миколаївської обласної державної адміністрації. Передбачити у штатному розписі департаменту посади: директора департаменту, 3 заступників директора, один з яких може не очолювати структурний підрозділ департаменту, та інших працівників;

6) Головне управління агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації в департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації.

Скоротити граничну чисельність працівників Головного управління на 8 штатних одиниць, у тому числі 3 посади заступника начальника Головного управління.

Встановити граничну чисельність працівників департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації в кількості 39 штатних одиниць (в тому числі директор, не більше 2 заступників директора, один з яких може не очолювати структурний підрозділ департаменту, та інші працівники);

7) управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації у відділ з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації.

Встановити граничну чисельність працівників відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації в кількості 8 штатних одиниць (в тому числі начальник, не більше 1 заступника начальника та інші працівники).

6. Збільшити граничну чисельність працівників управління охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації на 2 штатні одиниці.

Встановити граничну чисельність працівників цього управління в кількості 24 штатних одиниць (в тому числі начальник, не більше 2 заступників начальника, один з яких може не очолювати структурний підрозділ управління, та інші працівники).

7. Збільшити граничну чисельність працівників служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації на 2 штатні одиниці.

Встановити граничну чисельність працівників служби в кількості 11 штатних одиниць (в тому числі начальник, не більше 1 заступника начальника, та інші працівники).

8. Збільшити граничну чисельність працівників управління житлово-комунального господарства Миколаївської обласної державної адміністрації на 4 штатні одиниці. Скоротити дві посади заступника начальника цього управління.

Встановити граничну чисельність працівників цього управління в кількості 27 штатних одиниць (в тому числі начальник, не більше 2 заступників начальника, один з яких може не очолювати структурний підрозділ управління, та інші працівники).

9. Створити комісії з реорганізації структурних підрозділів обласної державної адміністрації у складі згідно із додатками 1 - 9*.


* Не наводиться.

10. Головам комісій з реорганізації структурних підрозділів обласної державної адміністрації:

1) протягом трьох робочих днів з дня видання цього розпорядження письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняте рішення щодо реорганізації відповідної юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідних записів;

2) забезпечити опублікування інформації про реорганізацію відповідної юридичної особи в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації;

3) вжити необхідних заходів, пов'язаних з реорганізацією відповідної юридичної особи, в порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Цивільним кодексом України;

4) до 05 червня 2013 року надати відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації копію повідомлення про проведення державної реєстрації припинення відповідної юридичної особи.

11. Установити строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичних осіб, що припиняються, у два місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення відповідної юридичної особи.

12. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, зазначеним у пункті 5 цього розпорядження, забезпечити:

1) подання у встановленому чинним законодавством порядку державному реєстратору документів, необхідних для проведення державної реєстрації змін до відомостей про відповідні юридичні особи у зв'язку з їх перейменуванням;

2) внесення у встановленому порядку необхідних змін до структури, штатних розписів, кошторисів та планів асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету відповідних структурних підрозділів.

13. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, що реорганізовуються, забезпечити:

1) попередження працівників відповідних підрозділів про зміни в організації праці відповідно до чинного законодавства;

2) повідомлення державної служби зайнятості про наступне вивільнення працівників у зв'язку з реорганізацією відповідного структурного підрозділу облдержадміністрації, із зазначенням підстав і строків вивільнення, найменування професії, спеціальності, кваліфікації, розміру оплати праці відповідних працівників, а також надати державній службі зайнятості в десятиденний строк після вивільнення списки фактично вивільнених працівників.

14. Начальнику відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Кондратюку М.В. забезпечити попередження керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та їх заступників про зміни в організації праці відповідно до чинного законодавства.

15. Затвердити з урахуванням внесених змін перелік і чисельність структурних підрозділів Миколаївської обласної державної адміністрації (додається) та графічне зображення структури Миколаївської обласної державної адміністрації.

16. Увести в дію зазначену структуру і чисельність з 01 червня 2013 року.

17. Першому заступнику, заступникам голови облдержадміністрації, заступнику голови - керівнику апарату облдержадміністрації:

1) забезпечити розроблення та затвердження у встановленому чинним законодавством порядку положень про структурні підрозділи обласної державної адміністрації на основі Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р. N 887 (Постанова N 887), та з урахуванням методичних рекомендацій відповідних міністерств.

Строк: протягом місяця;


2) до завершення упорядкування структури обласної державної адміністрації забезпечити належне виконання функцій відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації;

3) забезпечити розроблення та затвердження у встановленому чинним законодавством порядку посадових інструкцій працівників реорганізованих та перейменованих структурних підрозділів обласної державної адміністрації та профілів професійної компетентності посад державної служби цих підрозділів.

Строк: протягом місяця.


18. Доручити головам районних державних адміністрацій вжити заходів щодо впорядкування структури відповідних районних державних адміністрацій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. N 606 "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" (Постанова N 606) з дотриманням вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р. N 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій".

Надати відділу кадрової роботи, відділу фінансового забезпечення апарату облдержадміністрації в строк до 30 березня 2013 року копії відповідних розпоряджень голів районних державних адміністрацій.

19. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації: від 09.11.2007 N 355-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації" (в частині, що стосується структурних підрозділів облдержадміністрації), від 10.01.2008 N 26-р "Про внесення змін до розпоряджень голови облдержадміністрації від 9 листопада 2007 року N 355-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації" та від 19 листопада 2007 року N 364-р "Про виконання функцій комісій з припинення юридичних осіб - управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації", від 18.02.2008 N 67-р "Про внесення змін до граничної чисельності працівників деяких структурних підрозділів облдержадміністрації", від 07.05.2008 N 200-р "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 9 листопада 2007 року N 355-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації" та від 10 січня 2008 року N 26-р "Про внесення змін до розпоряджень голови облдержадміністрації від 9 листопада N 355-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації" та від 19 листопада 2007 року N 364-р "Про виконання функцій комісій з припинення юридичних осіб - управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації", від 06.06.2008 N 258-р "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 9 листопада 2007 року N 355-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації" та про утворення управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації", від 18.12.2009 N 481-р "Про удосконалення роботи інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації та упорядкування її структури", від 14.01.2010 N 5-р "Про зміни граничної чисельності Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та відділу у справах національностей облдержадміністрації", від 11.08.2010 N 273-р "Про зміни граничної чисельності працівників Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та управління культури облдержадміністрації", від 28.11.2011 N 342-р "Про внесення змін до структури облдержадміністрації" (Розпорядження N 342-р).

20. Виключити:

1) пункт 3 з розпорядження голови облдержадміністрації від 21.11.2011 N 332-р "Про внесення змін до структури облдержадміністрації" (Розпорядження N 332-р).

У зв'язку з цим пункти 4-8 цього розпорядження вважати відповідно пунктами 3 - 7;

2) пункт 6 з розпорядження голови облдержадміністрації від 03.01.2012 N 1-р "Про створення дозвільного центру облдержадміністрації" (Розпорядження N 1-р).

У зв'язку з цим пункт 7 цього розпорядження вважати пунктом 6;

3) пункт 5 з розпорядження голови облдержадміністрації від 28.05.2009 N 204-р "Про передачу повноважень щодо забезпечення виконання заходів, пов'язаних з виконанням бюджетної програми КПКВ 3201210 "Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та ведення реєстрів осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і перебувають на квартирному обліку в Миколаївській області".

У зв'язку з цим пункти 6 - 9 цього розпорядження вважати пунктами 5 - 8.

21. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б., заступників голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б., Лусту, В. В., заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М. згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
25.02.2013 N 50-р


Перелік і чисельність структурних підрозділів Миколаївської обласної державної адміністрації

1

Департамент фінансів

67.5

*

2

Департамент освіти, науки та молоді

34

 

3

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму

55

 

4

Департамент соціального захисту населення

64

 

5

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

35

 

6

Департамент агропромислового розвитку

39

 

7

Управління інфраструктури

15

 

8

Управління культури, національностей та релігій

26

 

9

Управління житлово-комунального господарства

27

 

10

Управління містобудування та архітектури

15

 

11

Управління охорони здоров'я

24

 

12

Управління з питань надзвичайних ситуацій

36

 

13

Управління капітального будівництва

35

**

14

Управління з питань майна комунальної власності

12

 

15

Відділ державних адміністраторів та забезпечення їх діяльності

9

 

16

Відділ з питань фізичної культури і спорту

8

 

17

Служба у справах дітей

11

 

18

Державний архів області

43

 * - гранична чисельність департаменту фінансів Миколаївської обласної державної адміністрації встановлюється Міністерством фінансів України як головним розпорядником бюджетних коштів і не включається до граничної чисельності працівників Миколаївської обласної державної адміністрації;
** - гранична чисельність, фонд оплати праці та видатки на утримання управління капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації встановлюються відповідно до обсягів виконуваних робіт у межах коштів, передбачених вартістю будівництва на утримання служб замовника та врахованих у спеціальному фонді державного бюджету.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
25.02.2013 N 50-р


  


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.