НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.11.2016 р. N 303-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Цеху експлуатації залізничного транспорту публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", статті 9 Закону України "Про колективні договори і угоди", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Цеху експлуатації залізничного транспорту публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області з 08.11.2016 і присвоїти йому реєстраційний номер 110-16/04-В.

Підстава: подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області від 10.11.2016 N 01-02/02-09/248.

2. Зареєструвати такі вимоги:

"2. Розробити і впровадити норми чисельності для працівників Цеху експлуатації залізничного транспорту відповідно до ст. 85 КЗпП України та рішення Комісії з примирення по розгляду і вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками і роботодавцем ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" від 06.10.2014, по вимозі N 5.

3. Розробити та ввести в дію Положення по ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" про укладення багатосторонніх договорів або угод між профспілковими організаціями підприємства, аутсорсинговими організаціями та ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" про встановлення гарантії соціально-економічного характеру.

4. Розробити та укласти новий колективний договір ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" на 2016 - 2017 роки".

3. Відмовити в реєстрації першої вимоги:

"1. Не допускати залучення до роботи працівників інших організацій в Цех експлуатації залізничного транспорту у порядку аутсорсингу, що є порушенням роботодавцем ст. 50 Закону України "Про зайнятість населення" (Закон N 5067-VI) з метою підміни функцій працюючих та вивільнення працівників підприємства", оскільки зазначена вимога не відповідає положенням статті 2 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

6. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Цеху експлуатації залізничного транспорту публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, публічному акціонерному товариству "АрселорМіттал Кривий Ріг" міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, Криворізькій міській раді Дніпропетровської області, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

 

Голова

О. Окіс


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.