ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.06.2017 р. N 254

Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою своєчасної підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу і бюджетної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року:

1. Утворити оперативний штаб з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

2. Затвердити склад оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017/18 року згідно з додатком.

3. Затвердити План комплексних заходів з підготовки господарського комплексу і об'єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року (додається).

4. Головам районних державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, у порядку рекомендації - міським головам Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, головам об'єднаних територіальних громад:

4.1. Спільно з керівниками підприємств комунальної теплоенергетики, ПАТ "Чернігівгаз", ПАТ "Чернігівобленерго" в місячний термін узгодити спільний план дій щодо забезпечення функціонування інженерних мереж у житлових будинках та на об'єктах бюджетної сфери на випадок повного припинення (часткового обмеження) постачання електричної енергії та природного газу.

4.2. Спільно з інспекцією Держенергонагляду в Чернігівській області упродовж червня-серпня цього року провести моніторинг технічного стану та підготовки всіх систем і джерел теплопостачання, об'єктів електроенергетики у соціально важливих споживачів електричної та теплової енергії до роботи в осінньо-зимовий період із складанням відповідних актів готовності.

5. Головам районних державних адміністрацій, у порядку рекомендації - Чернігівській, Ніжинській, Новгород-Сіверській, Прилуцькій міським радам, міським, сільським, селищним радам об'єднаних територіальних громад:

5.1. Забезпечити:

5.1.1. Розробку та затвердження планів взаємодії з територіальними органами Державної служби України з надзвичайних ситуацій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери.

5.1.2. Підготовку спеціалізованої техніки для прибирання снігу та посипання вулично-дорожньої мережі протиожеледними сумішами і необхідну кількість посипкового матеріалу.

5.1.3. Проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення через місцеві засоби масової інформації щодо необхідності зменшення споживання природного газу, його заміщення іншими видами палива та енергії, а також ощадливого споживання тепла та гарячої води.

5.1.4. Контроль за споживанням природного газу в межах доведених лімітів та використання резервних видів палива на підвідомчих територіях.

5.2. Вжити заходів щодо:

5.2.1. Переведення газових котелень на альтернативні види палива з метою недопущення виникнення аварійних ситуацій на об'єктах життєзабезпечення та соціальної сфери у можливих випадках повного припинення постачання природного газу.

5.2.2. Встановлення електричних бойлерів для забезпечення об'єктів соціальної сфери гарячим водопостачанням.

5.2.3. Підготовки автономних та аварійних джерел енергозабезпечення на об'єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери.

5.2.4. Погашення всіма категоріями споживачів заборгованості за спожиті енергоносії та забезпечення їх щомісячної оплати.

5.2.5. Комісійного обстеження технічного стану мереж, насосних агрегатів, вузлів обліку, контрольно-вимірювальних пристроїв.

5.2.6. Забезпечити підготовку підприємств, що належать до сфери управління, до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року, в тому числі приведення в належний стан житлового фонду та виконання планових робіт щодо перевірки димових та вентиляційних каналів, щільності інженерних вводів в багатоповерхові будинки.

5.3. Посилити роботу щодо підвищення рівня розрахунків за спожиті енергоносії.

5.4. Провести роботу з керівниками теплопостачальних підприємств щодо виконання ними наступних заходів:

5.4.1. Забезпечення розробки планів-графіків споживання природного газу з урахуванням мінімально можливого його використання для функціонування котельного обладнання.

5.4.2. Активізації претензійно-позовної роботи зі всіма категоріями споживачів.

5.4.3. Посилення уваги до реконструкції котельного обладнання зі встановленням сучасних твердопаливних котлів.

5.5. Спільно з ПАТ "Чернігівгаз" забезпечити контроль за постачанням скрапленого газу для потреб населення.

5.6. Провести до 20 червня 2017 року колегії за участю керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань підготовки систем електро-, тепло-, водопостачання і водовідведення до роботи в зимовий період та забезпечення їх готовності з визначенням основних проблемних питань та заходів щодо їх спільного вирішення.

5.7. Спільно з ПАТ "Чернігівобленерго" організувати на відповідних територіях роботу щодо виконання заходів по приведенню охоронних зон повітряних ліній електропередач до належного стану.

6. Департаментам обласної державної адміністрації: культури і туризму, національностей та релігій; соціального захисту населення; сім'ї, молоді та спорту, управлінням обласної державної адміністрації: освіти і науки; охорони здоров'я забезпечити:

6.1. Утеплення споруд, що знаходяться в їх підпорядкуванні, для забезпечення належного теплового опору огороджувальних конструкцій, вікон, дверей в опалювальний період, ремонт устаткування та промивання внутрішніх теплових мереж, ревізію запірної арматури на внутрішніх системах водо-, теплопостачання та водовідведення.

6.2. Закупівлю необхідної кількості твердого палива з максимальним використанням його місцевих видів (торфу, несортованої деревини та її відходів тощо).

7. Головному управлінню Державної казначейської служби в області (в порядку рекомендації) надавати пріоритет проплаті платіжних доручень за виконані роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду.

8. Рекомендувати КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА", ПАТ "Чернігівобленерго", ПАТ "Чернігівгаз" вжити вичерпних заходів для:

8.1. Виконання інвестиційних програм підприємств у 2017 році.

8.2. Підготовки основного та допоміжного обладнання до осінньо-зимового періоду 2017/18 року, в т. ч. створення необхідного запасу матеріалів для оперативної ліквідації аварійних ситуацій.

9. Рекомендувати ПАТ "Чернігівобленерго", ПАТ "Чернігівгаз":

9.1. Розробити плани заходів, спрямованих на забезпечення безаварійної роботи систем електро-, газопостачання в умовах обмеження подачі електричної енергії та зменшення тиску газу в розподільчих мережах і погодити з районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами міських рад Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, міськими, сільськими, селищними радами об'єднаних територіальних громад. Забезпечити перевірку технічного стану, своєчасне випробування, налагодження обладнання та мереж електро-, газопостачання і виконання їх ремонту в необхідних обсягах.

10. Рекомендувати ПАТ "Чернігівгаз" у місячний термін розробити та подати на затвердження обласній державній адміністрації графік обмеження газопостачання промислових підприємств у період різкого зниження температури зовнішнього повітря.

11. Чернігівській філії лінійного виробничого управління магістральних газопроводів управління магістральних газопроводів ПАТ "Укртрансгаз" (в порядку рекомендації), Мринському виробничому управлінню підземного зберігання газу (в порядку рекомендації) вжити заходів для посилення охорони магістральних газопроводів та сховищ, забезпечення їх сталої роботи в зимових умовах.

12. Рекомендувати інспекції Держенергонагляду в Чернігівській області:

12.1. Забезпечити проведення спільно з ПАТ "Чернігівобленерго" моніторингу стану виконання фізичних обсягів інвестиційної програми на 2017 рік та готовності об'єктів електричних мереж до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

12.2. Здійснювати контроль за станом, повнотою та якістю розчистки трас повітряних ліній електропередач усіх класів напруги згідно з річним графіком ПАТ "Чернігівобленерго".

12.3. Провести перевірку ПАТ "Чернігівобленерго" щодо виконання комплексу заходів із забезпечення стійкої роботи розподільчих електричних мереж в осінньо-зимовий період та в умовах надзвичайних ситуацій, а також відповідності графіків аварійних відключень споживачів електричної енергії, обмеження споживання електричної енергії і встановлених потужностей, погодинного відключення та спеціального графіку аварійного відключення споживачів електричної енергії інструкціям Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

12.4. Надіслати суб'єктам електроенергетики, споживачам електричної енергії та суб'єктам відносин у сфері теплопостачання інформаційні листи про необхідність розробки та виконання планів заходів з підготовки об'єктів електричних мереж та енергетичних господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

12.5. Здійснювати моніторинг виконання технічного обслуговування електричних мереж, капітального ремонту об'єктів розподільчих мереж.

12.6. Організувати вибіркову перевірку готовності до роботи в опалювальний період енергетичних об'єктів соціально важливих споживачів та суб'єктів господарювання.

12.7. Надавати методологічну та консультативну допомогу суб'єктам господарювання з питань виконання вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду.

13. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук (в порядку рекомендації), департаментам обласної державної адміністрації: культури і туризму, національностей та релігій; соціального захисту населення; сім'ї, молоді та спорту, управлінням обласної державної адміністрації: освіти і науки; охорони здоров'я, ПАТ "Чернігівобленерго" (в порядку рекомендації), ПАТ "Чернігівгаз" (в порядку рекомендації) надавати Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації інформацію про хід виконання плану комплексних заходів станом на 12 та 28 число щомісяця, починаючи з 15 червня по 15 жовтня цього року.

14. Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації забезпечити:

14.1. Здійснення моніторингу підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2017/18 року, інформування обласної державної адміністрації та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у встановлені терміни.

14.2. Організацію та проведення упродовж липня - вересня ц. р. комісійних обстежень рівня готовності в населених пунктах області об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року обласним оперативним штабом з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період.

15. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 квітня 2016 року N 238 "Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року" (Розпорядження N 238).

16. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч

 

Додаток
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
01.06.2017 N 254

Склад
оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017/18 року

Сергієнко
Сергій Федорович

заступник голови обласної державної адміністрації, керівник штабу;

Борсук
Лідія Іванівна

в. о. директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, заступник керівника штабу;

Батицький
Андрій Миколайович

начальник відділу водопровідно-каналізаційного, теплового господарства та ліцензування Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, секретар штабу;

Болдирев
Сергій Михайлович

директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації;

Гармаш
Петро Петрович

начальник Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації;

Геращенко
Віктор Михайлович

голова правління ПАТ "Облтеплокомуненерго" (за згодою);

Гузема
Володимир Анатолійович

начальник Служби автомобільних доріг в області (за згодою);

Дудко
Валерій Володимирович

директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації;

Клименко
Андрій Олександрович

начальник інспекції Держенергонагляду по Чернігівській області (за згодою);

Конопацький
Микола Анатолійович

начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації;

Русін
Олег Володимирович

директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації;

Ткач
Володимир Іванович

голова правління ПАТ "Чернігівобленерго" (за згодою);

Щербина
Олексій Юрійович

т. в. о. директора КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА" (за згодою);

Ярова
Алла Артурівна

голова правління ПАТ "Чернігівгаз" (за згодою).

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Н. А. Романова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
01 червня 2017 року N 254

План
комплексних заходів з підготовки господарського комплексу і об'єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року

N
з/п

Найменування заходів

Одиниця виміру

Обсяги робіт (кількість)

Термін виконання

Виконавці та відповідальні за виконання

1

2

3

4

5

6

1.

Комплексна підготовка будинків до зими з видачею паспортів готовності - всього

одиниць

5468

До 01.10.2017

 

у тому числі:

 

 

 

 

1.1.

Житловий фонд комунальної власності - всього

одиниць

3829

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, керівники житлово-експлуатаційних підприємств (в порядку рекомендації)

1.2.

Житловий фонд ОСББ, ЖБК - всього

одиниць

557

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, ОСББ, ЖБК (в порядку рекомендації)

1.3.

Житловий фонд громадської (колективної) власності - всього

одиниць

324

 

ВАТ, ЗАТ, ТОВ спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднаними територіальними громадами (в порядку рекомендації)

1.4.

Відомчий житловий фонд - всього

одиниць

758

 

Власники житла спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднаними територіальними громадами (в порядку рекомендації)

Із них в розрізі міністерств і відомств:

 

 

 

 

- Міненерговугілля

одиниць

4

 

 

 

- МОЗ

одиниць

14

 

 

 

- МОН

 

71

 

 

 

- Міноборони

одиниць

94

 

 

- Мінінфраструктури

одиниць

28

 

 

- Інші

одиниць

547

 

 

2.

Комплексна підготовка будинків з централізованим опаленням до зими з видачею паспортів готовності

одиниць

2045

 

Виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, об'єднані територіальні громади спільно з житлово-експлуатаційними підприємствами (в порядку рекомендації)

3.

Забезпечити впровадження заходів на житловому фонді комунальної власності, на якому проводиться:

 

 

До 01.10.2016

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, об'єднані територіальні громади спільно з житлово-експлуатаційними підприємствами (в порядку рекомендації)

- ремонт покрівлі

одиниць

745

 

 

- ремонт (заміна) опалювальних систем

одиниць

573

 

 

- промивання опалювальних систем

одиниць

30

 

 

- ремонт систем гарячого водопостачання

одиниць

246

 

 

- ремонт систем холодного водопостачання

одиниць

643

 

 

- ремонт енергозабезпечення будинків (електрощитових)

одиниць

480

 

 

- ремонт опалювальних печей

одиниць

33

 

 

4.

Забезпечити підготовку об'єктів соціально-культурного призначення - всього

одиниць

1039

До 01.10.2017

Управління освіти і науки, Управління охорони здоров'я облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями і виконавчими комітетами міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

у тому числі:

одиниць

 

 

 

- школи

одиниць

546

 

 

- дитячі садки

одиниць

441

 

 

- лікарні

одиниць

52

 

 

5.

Забезпечити у межах запланованих обсягів коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності - всього

тис. грн

16956,3

До 01.10.2017

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, житлово-експлуатаційні підприємства (в порядку рекомендації)

6.

Забезпечити підготовку котелень - всього

одиниць

949

До 01.10.2017

 

у тому числі:

 

 

 

 

6.1.

Комунальні котельні місцевих рад (з урахуванням сільських та селищних котелень) - всього

одиниць

211

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

6.2.

Відомчі котельні - всього

одиниць

738

 

Власники котелень, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

у тому числі:

 

 

 

 

- Міненерговугілля

одиниць

1

 

 

- Мінекономрозвитку

одиниць

4

 

 

- МОЗ

одиниць

82

 

 

- МОН

одиниць

247

 

 

- Міноборони

одиниць

2

 

 

- Мінінфраструктури

одиниць

2

 

 

- Інші

одиниць

400

 

 

7.

Забезпечити заміну котлів - всього

одиниць

28

До 01.10.2017

 

у тому числі:

 

 

 

 

7.1.

На комунальних котельнях місцевих рад - всього

одиниць

13

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

7.2.

На відомчих котельнях - всього

одиниць

15

 

Власники котелень, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

- МОЗ

одиниць

2

 

 

- МОН

одиниць

12

 

- інші

одиниць

1

 

 

8.

Забезпечити підготовку теплових мереж (у двотрубному обчисленні) випробування - всього

км

559,3

До 01.10.2017

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

 

у тому числі:

 

 

 

 

8.1.

Мережі комунальних котелень місцевих рад - всього

км

510,8

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

8.2.

Мережі відомчих котелень - всього

 

48,5

 

Власники тепломереж, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

у тому числі:

 

 

 

 

- МОЗ

км

3,33

 

 

- МОН

км

12,8

 

 

- Міноборони

км

15,17

 

 

- Мінінфраструктури

км

1,3

 

 

- Інші

км

15,9

 

 

9.

Забезпечити заміну теплових мереж, (у двотрубному обчисленні) - всього

км

4,1

До 01.10.2017

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

у тому числі:

 

 

 

 

9.1.

Мережі комунальних котелень місцевих рад - всього

км

3,6

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

з них:

 

 

 

 

9.2.

- на попередньо ізольовані

км

0,9

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

Мережі відомчих котелень - всього

км

0,5

 

Власники тепломереж, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

у тому числі:

 

 

 

 

 

- МОЗ

км

0,1

 

 

 

- МОН

км

0,4

 

 

 

- Інші

км

 

 

 

10.

Забезпечити підготовку центральних теплових пунктів місцевих рад - всього

одиниць

126

До 01.10.2017

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

11.

Передбачити обсяги коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) на виконання підготовчих та ремонтних робіт на об'єктах теплопостачання

тис. грн

25750,0

До 01.10.2017

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, власники об'єктів теплопостачання, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

12.

Забезпечити закупівлю твердого та рідкого палива:

 

 

До 01.10.2017

 

- вугілля - всього

тонн

55557

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

12.1.

На комунальних котельнях місцевих рад

тонн

2800

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації)

12.2.

На відомчих котельнях

тонн

52757

 

Власники котелень, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

13.

Забезпечити підготовку водопровідних та каналізаційних мереж

 

 

До 01.10.2017

 

13.1.

Ремонт або заміна водопровідних мереж - всього

км

9,5

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

комунальних мереж

км

9,0

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації)

відомчих мереж

км

0,5

 

Власники мереж, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

13.2.

Ремонт або заміна каналізаційних мереж - всього

км

1,4

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

комунальних мереж

км

1,4

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації)

14.

Забезпечити підготовку споруд та обладнання

 

 

До 01.10.2017

 

14.1.

Водопровідних насосних станцій (ВНС) - всього

одиниць

25

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

комунальних ВНС

одиниць

22

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації)

відомчих ВНС

одиниць

3

 

Власники ВНС, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського (в порядку рекомендації)

14.2.

Каналізаційних насосних станцій (КНС) - всього

одиниць

95

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

комунальних КНС

одиниць

75

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації)

відомчих КНС

одиниць

20

 

Власники КНС, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

14.3.

14.3. Каналізаційних очисних споруд (КОС) - всього

одиниць

71

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

комунальних КОС

одиниць

14

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації)

відомчих КОС

одиниць

57

 

Власники КОС, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

14.4.

Свердловин - всього

одиниць

670

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

комунальних свердловин

одиниць

221

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації)

відомчих свердловин

одиниць

449

 

Власники свердловин, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади (в порядку рекомендації)

15.

Передбачити обсяги коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) на підготовку об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства

тис. грн

14200,0

До 01.10.2017

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, власники об'єктів водопостачання та водовідведення, підприємства водопровідно-каналізаційного господарства (в порядку рекомендації)

16.

Забезпечити підготовку об'єктів дорожньо-мостового господарства

 

 

До 01.10.2017

 

16.1.

Забезпечити підготовку спеціалізованої прибиральної техніки

одиниць

211

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства, що надають послуги з прибирання автодоріг (в порядку рекомендації)

16.2.

Забезпечити заготівлю посипкового матеріалу та реагентів

тис. тонн

45,6

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, об'єднані територіальні громади, підприємства, що надають послуги з прибирання автодоріг (в порядку рекомендації)

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Н. А. Романова


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.