ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.02.2017 р. N 110-од

Про організацію та проведення в області у 2017 році щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 р. N 777-р "Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів", з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування, а також створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Утворити організаційний комітет з проведення в області протягом березня - квітня 2017 року щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з проведення в області у 2017 році щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" (далі - заходи), що додаються.

3. Зобов'язати районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення, Службу автомобільних доріг у Тернопільській області та рекомендувати органам місцевого самоврядування:

1) забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан територій населених пунктів області;

2) провести в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" 1 квітня 2017 року день благоустрою територій населених пунктів;

3) закріпити ділянки автомобільних доріг державного та місцевого значення, які проходять по території відповідних рад, за організаціями, навчальними закладами, мешканцями населених пунктів та сільськогосподарськими підприємствами для догляду та прибирання з дотриманням вимог охорони праці та безпеки руху;

4) інформувати про стан виконання заходів управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації до 15 квітня 2017 року за формами 1 і 2, що додаються.

4. Управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації узагальнити подані матеріали та про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 1 травня 2017 року.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 березня 2016 року N 146-од "Про організацію та проведення в області у 2016 році акції з благоустрою та озеленення".

6. Контроль за виконанням доручення покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації КРИСАКА І. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна

 

Додаток
до розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
27.02.2017 N 110-од

СКЛАД
організаційного комітету з проведення в області протягом березня - квітня 2017 року щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Прізвище, ім'я та по батькові

Посада

Закріплені території

КРИСАК
Іван Богданович

перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова оргкомітету

 

БЛИЗНЮК
Софія Володимирівна

виконувач обов'язків начальника управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, заступник голови оргкомітету

Чортківський район

БЕРЕКЕТА
Галина Володимирівна

головний спеціаліст відділу економічного моніторингу, аналізу та звітності управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, секретар оргкомітету

 

Члени оргкомітету:

БОГАЙЧУК
Володимир Григорович

начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації

Лановецький район

БОЯРСЬКИЙ
Вадим Андрійович

директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації

Шумський район

ВОЛЯНИК
Ганна Миколаївна

директор департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації

Кременецький район

ВОНС
Ігор Васильович

заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації

м. Тернопіль

КУЗЯК
Віктор Степанович

начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації

Підгаєцький район

КУЛЬЧИЦЬКИЙ
Ігор Володимирович

начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації

Теребовлянський район

ЛУЙ
Віталій Юрійович

директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Гусятинський район

МАЦИКУР
Віктор Степанович

начальник управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації

Збаразький район

СІКІРИНСЬКИЙ
Віталій Володимирович

начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації

Тернопільський район

СІНГАЛЕВИЧ
Орест Васильович

начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

Зборівський район

СКИБИЛЯК
Степан Іванович

директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації

Борщівський район

ХАРЧЕНКО
Володимир Михайлович

начальник управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації

Підволочиський район

ХОМА
Ольга Зіновіївна

начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації

Заліщицький район

ЧОРНИЙ
Ігор Володимирович

начальник відділу сім'ї та молоді обласної державної адміністрації

Козівський район

ШЕРГЕЙ
Григорій Платонович

начальник управління культури обласної державної адміністрації

Монастириський район

ЯВОРСЬКИЙ
Назар Іванович

начальник відділу туризму обласної державної адміністрації

Бережанський район

МИХАЛЬСЬКИЙ
Микола Володимирович

заступник начальника управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження обласної державної адміністрації

Бучацький район

 

Заступник голови - керівника
обласної державної адміністрації

І. В. Вонс

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
27 лютого 2017 року N 110-од

ЗАХОДИ
з організації та проведення в області у 2017 році щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

N
з/п

Найменування заходів

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1.

Розробити та затвердити план заходів щодо благоустрою та озеленення населених пунктів області. У заходах передбачити: впорядкування кладовищ, військових поховань та могил, меморіальних комплексів, пам'ятників загиблим і померлим ветеранам війни, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об'єктів масового перебування та відпочинку населення, облаштування нових та ремонт діючих дитячих та спортивних майданчиків, створення місць вигулу домашніх тварин, забезпечення ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, озеленення територій.

до 10 березня 2017 року

райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування

2.

Залучити в межах наданих повноважень до участі у зазначених заходах працівників підприємств, установ усіх форм власності, волонтерів, учнівську, студентську молодь та громадськість.

березень - квітень 2017 року

керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, керівники установ, підприємств, організацій усіх форм власності (за згодою)

3.

Забезпечити здійснення заходів щодо приведення у належний санітарний стан прилеглих територій, підпорядкованих бюджетним установам.

березень - квітень 2017 року

керівники структурних підрозділів облдержадміністрації за галузевим принципом

4.

Забезпечити підрізку та очистку зелених насаджень в межах полоси відводу автомобільних доріг державного та місцевого значення; висадку дерев на ділянках вітрового прогону з метою запобігання снігових заметів; профілювання, укріплення узбіч та очистку від побутового сміття; впорядкування та облаштування автобусних зупинок; встановлення або заміну дорожніх знаків та нанесення відповідної дорожньої розмітки.

березень - квітень 2017 року

управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації; Служба автомобільних доріг у Тернопільській області, райдержадміністрації, об'єднані територіальні громади, органи місцевого самоврядування

5.

Посилити роботу педагогічних колективів області щодо формування екологічної культури учнів і студентів у процесі навчальної та позаурочної діяльності. Провести в освітніх та культурних закладах виховні заходи з природоохоронної тематики, залучивши до їх проведення членів громадських організацій та громадських активістів з природоохоронної справи.

березень - квітень 2017 року

управління освіти і науки облдержадміністрації райдержадміністрації, об'єднані територіальні громади, органи місцевого самоврядування

6.

Залучити до робіт з прибирання території населених пунктів осіб, що перебувають на обліку в центрах зайнятості.

березень - квітень 2017 року

Тернопільський обласний центр зайнятості

7.

Забезпечити підприємства, організації та установи посадковим матеріалом під час проведення заходів з відновлення лісових насаджень та їх збереження.

березень - квітень 2017 року

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства

8.

Провести комісійне обстеження санітарного стану територій населених пунктів області, в тому числі зон суворої санітарної охорони водозаборів, прибережних смуг, кладовищ, рекреаційних зон, пляжів, у разі виявлення порушень вимог чинного законодавства фіксувати факти порушень і вживати вичерпні заходи реагування.

березень - квітень 2017 року

управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Головне управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області, Державна екологічна інспекція у Тернопільській області, райдержадміністрації, об'єднані територіальні громади, органи місцевого самоврядування

9.

Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації ходу проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів області.

березень - квітень 2017 року

відділ інформаційної діяльності облдержадміністрації

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

І. В. Вонс

 

Додаток

Форма 1

ЗВІТ
про фактично проведені заходи під час дня благоустрою 1 квітня 2017 року в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" в ______ районі

Район

Загальна кількість населених пунктів, що прийняли участь

Встановлено нових дитячих майданчиків, шт.

Відремонтовано існуючих дитячих майданчиків, шт.

Площа прибудинкових територій, яка була прибрана під час дня благоустрою, га

Ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ, од.

Вивезено побутових відходів, зібраних на несанкціонованих сміттєзвалищах, м3

Висаджено дерев, тис. од.

Висаджено кущів, тис. од.

Упорядковано газонів, квітників, тис. м2

Кількість підприємств, установ, організацій, що взяли участь у заходах, тис. од.

Кількість осіб, що взяли участь у дні благоустрою, тис. осіб

всього

у тому числі міст

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавець

Телефон

 

Додаток

Форма 2

ЗВІТ
районних державних адміністрацій про результати проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

___
(назва району)

N

Найменування заходів

Одиниці виміру

Загальна кількість (всього в населених пунктах регіону)

Прибрані (приведені в належний санітарний та естетичний стан)

Відремонтовано (висаджено), од.

1.

Кількість населених пунктів у регіоні,

одиниць

 

х

х

у тому числі міст

одиниць

 

х

х

2.

Ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ, у тому числі:

шт.

 

х

х

- у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів

шт.

 

х

х

- на прибудинкових територіях

шт.

 

х

х

- на пустирях в межах населених пунктів

шт.

 

х

х

3.

Обсяг зібраних побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах

тис. м3

 

х

х

4.

Підтримка технічного та санітарного стану:

 

х

х

х

- прибудинкових територій

тис. м2

 

 

х

- парків

од/тис. м2

 

 

 

- скверів

од/тис. м2

 

 

 

- дитячих майданчиків

од/тис. м2

 

 

 

- спортивних майданчиків

од/тис. м2

 

 

 

- господарських майданчиків

од/тис. м2

 

 

 

- місць вигулу домашніх тварин (собак)

од/тис. м2

 

 

 

5.

Зелені насадження загального користування

 

х

х

х

- дерева

тис. шт.

 

 

 

- кущі

тис. шт.

 

 

 

- газони

тис. м2

 

 

 

- квітники

тис. м2

 

 

 

6.

Утримання місць для поховання: - кладовищ

од/га

х

х

х

- братських могил

одиниць

 

 

 

- меморіальних комплексів

одиниць

 

 

 

- місць почесних поховань

одиниць

 

 

 

7.

Прибирання та впорядкування вулиць та доріг населених пунктів, зокрема:

 

х

х

х

- доріг

тис. м2

 

 

 

- тротуарів

тис. м2

 

 

 

- велосипедних доріжок

тис. м2

 

 

 

- зупинок міського транспорту

одиниць

 

 

 

8.

Витрачено коштів на благоустрій, всього, у тому числі

млн. грн.

 

х

х

- бюджетних

млн. грн.

 

х

х

- позабюджетних

млн. грн.

 

х

х

9.

Протяжність очищених від сміття берегів водойомів

тис. м2

 

х

х

10.

Кількість залученої до участі у весняних толоках громадськості, всього, у т. ч.:

осіб

 

х

х

- учнівської молоді

осіб

 

х

х

- студентської молоді

осіб

 

х

х

11.

Відзначено громадян - найбільш активних учасників всеукраїнської акції

осіб

 

х

х

Виконавець

Телефон


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.