ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 червня 2018 року N 10

Про функціонування Фінсько-українського трастового фонду для фінансування підготовки "зелених" проектів

У зв'язку із підписанням Угоди між Держенергоефективності та Північною екологічною фінансовою корпорацією "НЕФКО" щодо забезпечення функціонування Фінсько-українського трастового фонду для фінансування розробки "зелених" проектів в Україні (далі - Фонд) наказую:

1. Визначити:

Менеджером проекту зі сторони Держенергоефективності - Савчука С. Д.;

Керівником проекту зі сторони Держенергоефективності в рамках роботи Фонду - Гуру К. Ю.;

Офіційними представниками та контактними особами Держенергоефективності в рамках роботи Фонду - Гуру К. Ю. та Малую М. В.;

Резервними представниками та контактними особами Держенергоефективності в рамках роботи Фонду - Пономарчук О. В. та Фролова А. Ю.

2. Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива (Шафаренку Ю. А.), Управлінню заміщення традиційних видів палива (Рибенко Л. С.), Управлінню інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці (Коцюбі В. В.), Відділу матеріально-технічного забезпечення (Звірку А. М.) надати по 1 кандидатурі від структурного підрозділу для включення до складу Офісу з реалізації проектів та для їх подальшої роботи на постійній основі в рамках виконання завдань Фонду, покладених на Держенергоефективності.

3. Відділу інформаційних технологій управління моніторингу та інформатизації Департаменту стратегічного розвитку (Недашківському С. М.) забезпечити:

- створення електронної пошти для обміну інформацією в рамках реалізації роботи Фонду;

- створення сторінки Фонду на офіційному веб-сайті Агентства;

- роботу електронної пошти для залучених до роботи Фонду працівників.

4. Управлінню комунікації та зв'язків з громадськістю (Заїці Т. М). забезпечити інформаційне наповнення та оновлення сторінки Фонду на веб-сайті Агентства.

5. Відділу матеріально-технічного забезпечення (Звірку А. М.) забезпечити експерта-консультанта зі сторони НЕФКО окремим кабінетом, робочим місцем, комп'ютерною технікою та доступом до Інтернету.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. Савчук


 
Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.