ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 лютого 2017 року N 175

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Любомльському районному суді Волинської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист керівника апарату Любомльського районного суду Волинської області від 16.02.2017 N 02-12/1/2017, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Любомльському районному суді Волинської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Любомльському районному суді Волинської області Купиру Наталію Степанівну, заступника керівника апарату Любомльського районного суду Волинської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Любомльського районного суду Волинської області та Територіального управління ДСА України в Волинській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. Булка

 

Додаток
до наказу ДСА України
17.02.2017 N 175

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Любомльському районному суді Волинської області

Голова комісії

Ничипорук
Віолета Миколаївна

старший секретар Любомльського районного суду Волинської області

Члени комісії

Веремчук
Віталій Володимирович

головний спеціаліст Любомльського районного суду Волинської області;

Коваль
Лілія Валеріївна

провідний спеціаліст Любомльського районного суду Волинської області;

Костюк
Руслана Миколаївна

секретар судового засідання Любомльського районного суду Волинської області;

Носко
Андрій Васильович

секретар судового засідання Любомльського районного суду Волинської області.


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.