Перечень нормативных документов для строительства, действующих в Украине  
главная   |   каталог   |   по типу   |   українською  
    
   Перечень нормативных документов для строительства, действующих в Украине  

3. Является ли правомерным требование работника Фонда социального страхования от несчастных случаев на производстве (из по силанням на п. 6.6 НПАОП 0.004.1205) во время составления мероприятий по устранению причин несчастного случая о замене такой формулировки: «Провести повторное ознакомление работников с «Инструкциями из охраны труда за профессией...» на формулировку: «Провести внеплановый инструктаж из пи тай охраны труда» ?

Оригинальное название документа: 1. Чи потрібно під час заповнення відомостей про склад комісії в акті за формою ? 5 при зазначенні посади та місця ро боти вказувати і повне найменування підприємства, якщо чле ни комісії є працівниками одного підприємства та призначені наказом по підприємству? 2. Якщо в комісії з розслідування бере участь представник іншого підприємства (згідно з п. 30 Порядку...), то його вводи ти до складу комісії чи записувати — «за участі»? 3. Чи є правомірною вимога працівника Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві (з по силанням на п. 6.6 НПАОП 0.004.1205) під час складання заходів щодо усунення причин нещасного випадку про заміну такого формулювання: «Провести повторне ознайомлення працівників з «Інструкціями з охорони праці за професією...» на формулювання: «Провести позаплановий інструктаж з пи тань охорони праці» ?

 

 

Розяснення: А. ДЕНЬПН, первый заместитель Председателя Держгирпромнагляду; Охрана труда №6 2009

 

Документ " 1. Чи потрібно під час заповнення відомостей про склад комісії в акті за формою ? 5 при зазначенні посади та місця ро боти вказувати і повне найменування підприємства, якщо чле ни комісії є працівниками одного підприємства та призначені наказом по підприємству? 2. Якщо в комісії з розслідування бере участь представник іншого підприємства (згідно з п. 30 Порядку...), то його вводи ти до складу комісії чи записувати — «за участі»? 3. Чи є правомірною вимога працівника Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві (з по силанням на п. 6.6 НПАОП 0.004.1205) під час складання заходів щодо усунення причин нещасного випадку про заміну такого формулювання: «Провести повторне ознайомлення працівників з «Інструкціями з охорони праці за професією...» на формулювання: «Провести позаплановий інструктаж з пи тань охорони праці» ?" присутствует в профессиональной нормативно-правовой библиотеке «Норматив pro». Просмотреть>>>

 

Справка:
«Норматив PRO» - наиболее полное в Украине и актуализированное собрание законодательных, нормативных, справочных и информационных материалов в тесно связанных между собой областях: строительство, охрана труда, санитарно-эпидемиологический надзор, пожарная безопасность.

 

Рекомендовано Минрегионстроем, Госпромгорнадзором, Центральной СЭС МОЗ Украины.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2006-2009 epicentre.com.ua. All rights reserved. При использовании материалов сайта активная ссылка на epicentre.com.ua обязательна. Регистрационные ссылки