КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 квітня 2018 р. N 241-р

Київ

Деякі питання організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов'язків

1. Утворити робочу групу з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов'язків (далі - міжнародні спортивні змагання "Ігри Нескорених"), у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених", що додається.

3. Визначити Міністерство оборони відповідальним у 2018 році за підготовку збірної команди України, забезпечення її участі разом з національною делегацією в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених".

4. Міністерству оборони:

провести організаційні заходи з відбору та комплектування збірної команди України з числа військовослужбовців, ветеранів та осіб, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов'язків;

забезпечити фінансування заходів з відбору кандидатів до збірної команди України, підготовки членів збірної команди України, а також забезпечення участі збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених", фінансування національної делегації за рахунок та в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2018 рік, та інших джерел, у тому числі коштів Трастових фондів НАТО на підтримку України, юридичних та фізичних осіб (оплата проживання відповідно до умов прийому, встановлених організаційним комітетом змагань, акредитації, харчування, проїзду, бронювання квитків, перевезення багажу, транспортних послуг, у тому числі придбання пально-мастильних матеріалів, послуг поштового, телеграфного та телефонного зв'язку, страхування, оформлення віз, виплата добових, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, у тому числі медико-відновлювальних засобів, придбання і виготовлення сувенірної і поліграфічної продукції, придбання квітів, спортивного одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення, парадного одягу, канцелярських товарів, малоцінних предметів, матеріалів спортивного призначення, спортивного інвентарю та обладнання індивідуального користування, оплата інших товарів і послуг).

5. Центральним органам виконавчої влади здійснити фінансування відряджень членів офіційної (урядової) делегації для участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" в межах видатків на відрядження, передбачених у кошторисах відповідних органів.

6. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування:

всебічно сприяти створенню умов для проведення заходів фізкультурно-спортивної реабілітації серед ветеранів - учасників бойових дій, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій;

надавати підтримку в проведенні регіональних та національних етапів відбору кандидатів до збірної команди України для участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених", а також супроводженні їх членами сімей або іншими особами.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 55

 

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 11 квітня 2018 р. N 241-р

СКЛАД
робочої групи з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов'язків

ДУБЛЯН
Олександр Володимирович

- Державний секретар Міноборони, керівник робочої групи

ГЕНЧЕВ
Олексій Валентинович

- керівник експертної групи взаємодії з НАТО Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, заступник керівника робочої групи

ГРИЩЕНКО
Дмитро Степанович

- радник Міністра оборони, заступник керівника робочої групи

ФІНОГЕНОВ
Юрій Семенович

- начальник управління фізичної культури і спорту Міноборони, заступник керівника робочої групи

АКОПЯН
Мері Андраніківна

- директор департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС

БЕЗКАРАВАЙНИЙ
Ігор Володимирович

- головний спеціаліст департаменту економіки і фінансової політики МОЗ

БУРИЙ
Ігор Миколайович

- заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Мінмолодьспорту

ГИБАЛО
Ростислав Віталійович

- провідний хірург Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міноборони

ГОРБАЧ
Оксана Петрівна

- координатор проекту "Ігри Нескорених" в Україні, керівник департаменту комунікаційних компаній Благодійної організації "СтратКомУА" (за згодою)

ГРАДІЛЬ
Андрій Іванович

- заступник Міністра фінансів

ДАНИЛЮК
Олександр Мирославович

- головний спеціаліст управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ

КОВАЛЕВСЬКИЙ
Вадим Вікторович

- заступник директора департаменту країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, начальник відділу країн Середнього Сходу та Південної Азії МЗС

КУЛІНІЧ
Микола Андрійович

- Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австралії

КУЧМА
Андрій Богданович

- головний спеціаліст управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ

МОВЧАН
Микола Петрович

- заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції

ПІМЕНОВ
Михайло Анатолійович

- співзасновник громадської організації "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою)

ПОТАПОВА
Інна Олександрівна

- державний експерт експертної групи взаємодії з НАТО Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України

ПЛЕВАКО
Григорій Володимирович

- головний консультант-інспектор Головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України (за згодою)

ТАРАБУКІН
Олексій Юрійович

- завідуючий сектором стратегічних комунікацій МІП

ФУФАЛЬКО
Руслан Іванович

- перший заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС

ЧУБИНСЬКА
Людмила Вікторівна

- завідуючий сектором євроатлантичної інтеграції управління європейської та євроатлантичної інтеграції департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 11 квітня 2018 р. N 241-р

ПЛАН ЗАХОДІВ
з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов'язків

1. Організувати підготовку та затвердження кошторису видатків з визначенням джерел фінансування заходів з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2018 році в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов'язків (далі - міжнародні спортивні змагання "Ігри Нескорених"), а також забезпечити супроводження збірної команди України національною делегацією (менеджер, тренери, персонал забезпечення та медичний персонал).

Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Березень - квітень.

2. Забезпечити взаємодію з Агенцією НАТО з підтримки та постачання стосовно спільного фінансування учасників змагань під час підготовки та участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених".

Міноборони, Мінсоцполітики, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Березень - жовтень.

3. Забезпечити проведення на спортивних об'єктах Міноборони заходів з відбору кандидатів до збірної команди України з визначених видів спорту.

Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Березень - травень.

4. Розробити та затвердити програми підготовки членів збірної команди України до міжнародних змагань "Ігри Нескорених" з визначених видів спорту.

Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Березень - квітень.

5. Забезпечити організацію медичного супроводження учасників під час відбору, підготовки, навчально-тренувальних зборів та участі збірної команди України у міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених".

МОЗ, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Березень - жовтень.

6. Забезпечити придбання спортивного інвентарю та обладнання, спортивної форми та екіпіровки, спеціального одягу, сувенірної та поліграфічної продукції за рахунок та в межах коштів, передбачених Міноборони у Державному бюджеті України на 2018 рік.

Міноборони.

Березень - жовтень.

7. Сприяти створенню належних умов для проведення навчально-тренувальних зборів для учасників змагань у місцях їх постійного проживання.

Обласні, Київська міська держадміністрації, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Березень - жовтень.

8. Провести всеукраїнські змагання за програмою підготовки збірної команди України до участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених".

Міноборони, Мінмолодьспорт, МВС, СБУ (за згодою), МОЗ, Мінсоцполітики, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінфін, МЗС, МІП, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Травень.

9. Затвердити склад збірної команди України для участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" та подати заявку на участь до Організаційного комітету змагань у м. Сіднеї, Австралія.

Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Травень.

10. Провести три навчально-тренувальні збори з членами збірної команди України для участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених".

Міноборони, МВС, СБУ (за згодою), Мінсоцполітики, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Червень, серпень, жовтень.

11. Забезпечити оформлення документів та придбання авіаквитків, сприяти оформленню віз членам збірної команди України та національній делегації для участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених".

Міноборони, МЗС, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Липень - жовтень.

12. Сприяти висвітленню у засобах масової інформації заходів з підготовки та участі збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених".

МІП, Держкомтелерадіо, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Березень - листопад.

13. Організувати та провести зустріч членів збірної команди України і національної делегації за результатами участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" з керівним складом Міноборони та інших центральних органів виконавчої влади за участю представників громадських об'єднань та засобів масової інформації.

Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінфін, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), Благодійна організація "СтратКомУА" (за згодою), Громадська організація "Ігри Інвіктус Україна" (за згодою).

Жовтень - листопад.


Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.