ДЕРЖАВНА ІПОТЕЧНА УСТАНОВА
ДЕПАРТАМЕНТ ІПОТЕЧНИХ АКТИВІВ

ЛИСТ

від 24.11.2010 р. N 5963-1

Банкам - партнерам Державної іпотечної установи (за списком) 


Державна іпотечна установа (далі - ДІУ) повідомляє, що на засіданні наглядової ради ДІУ, яке відбулося 16 листопада 2010 року, були розглянуті внесені Правлінням ДІУ зміни до Стандартів ДІУ, а саме до їх складової частини - Порядок рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об'єктів житлового призначення та придбання житла в цих об'єктах (далі - Порядок). З урахуванням змін вищезазначеного Порядку, Наглядова рада ДІУ взяла до відома:

- зміни Стандартів ДІУ стосовно започаткування нового механізму рефінансування первинних кредиторів з метою будівництва об'єктів житлового призначення та придбання житла в цих об'єктах за допомогою іпотечних кредитів, наданих відповідно стандартів ДІУ;

- ставку рефінансування первинних кредиторів відповідно до вищезазначеного Порядку у розмірі 11,0 % (одинадцять) відсотків річних.

Враховуючи вищезазначене та починаючи з 20 листопада 2010 року, ДІУ встановлюватиме окремо ліміти первинним кредиторам на операції з їх рефінансування з урахуванням запроваджених доповнень стандартів ДІУ.

Прошу врахувати прийняті Державною іпотечною установою рішення.

Додаток: 1. Порядок рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об'єктів житлового призначення та придбання житла в цих об'єктах, затверджений рішенням Правління ДІУ від 15.10.2010 р. N 431/3 (із змінами та доповненнями від 15.11.2010 р. N 437/2) (див. окремо в базі).

 

Голова Правління 

В. В. Миргородський 


 


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.