ДЕРЖАВНА ІПОТЕЧНА УСТАНОВА

ЛИСТ

від 02.12.2010 р. N 6130-1

Банкам - партнерам Державної іпотечної установи
(за списком) 


З метою виконання доручень Кабінету Міністрів України стосовно надання державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом, Державна іпотечна установа просить розглянути наступне.

Статтею 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" передбачено надання державної підтримки будівництва доступного житла громадянам, які потребують поліпшення житлових умов шляхом сплати державою 30 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або надання пільгового іпотечного кредиту, одним із уповноважених ДІУ банків. Умови реалізації вищезазначених вимог Закону України передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 р. N 140 "Про затвердження Порядку надання державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом".

У зв'язку із вищезазначеним, ДІУ пропонує прийняти участь банку у реалізації заходів в рамках державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом.

У разі згоди банку, просимо надати умови та обсяги надання пільгових довгострокових іпотечних кредитів громадянам, які мають право на придбання доступного житла в незавершених об'єктах з високим ступенем будівельної готовності, з урахуванням вимог постанови КМУ від 11.02.2009 р. N 140 та розташованих у містах Євпаторії та Судаку.

Зазначена інформація буде окремо включена ДІУ при формуванні планів рефінансування іпотечних кредитів, наданих такими уповноваженими банками на умовах Стандартів ДІУ.

Просимо зазначену інформацію надіслати до Державної іпотечної установи до 9 грудня 2010 року.

З повагою,

 

Голова Правління 

В. В. Миргородський 


 


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.