ДЕРЖАВНА ІПОТЕЧНА УСТАНОВА
ДЕПАРТАМЕНТ ІПОТЕЧНИХ АКТИВІВ

ЛИСТ

від 18.10.2010 р. N 5299-2

Банкам - партнерам Державної іпотечної установи 


Про зміни Стандартів ДІУ

На виконання вимог пункту 7.4 Генерального договору про рефінансування та обслуговування іпотечних кредитів Державна іпотечна установа (далі - ДІУ) повідомляє, що до Стандартів надання, рефінансування та обслуговування іпотечних житлових кредитів (далі - Стандарти) ДІУ були внесені зміни та доповнення, зокрема Стандарти були доповнені новою складовою частиною - "Порядок рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об'єктів житлового призначення та придбання житла в цих об'єктах".

Проведені зміни Стандартів ДІУ розширюють можливості первинних кредиторів направлення коштів рефінансування, отриманих від Державної іпотечної установи, для кредитування забудовників з метою будівництва (завершення будівництва) об'єктів житлового призначення та кредитування фізичних осіб з метою придбання житла в цих об'єктах житлового призначення.

Зазначені заходи Державної іпотечної установи мають дозволити додатково до заходів, передбачених Законом України від 25.12.2008 р. N 800-VI, збільшити обсяги здачі житла в експлуатацію, провести фінансове стимулювання будівельної галузі та створити умови поновлення попиту на новозбудоване житло та житло, що будується із застосування іпотечного кредитування за Стандартами Державної іпотечної установи.

Додаткову інформацію з питань застосування внесених змін Стандартів ДІУ можливо отримати в Департаменті іпотечних активів ДІУ за адресою: бул. Л. Українки, 34, офіс 201, м. Київ, 01133 та за тел./факс - (044)207-14-02.

Додаток: 1. Порядок рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об'єктів житлового призначення та придбання житла в цих об'єктах затверджений рішенням Правління ДІУ від 15.10.2010 р. N 431/3 (див. окремо в базі).

 

Перший заступник
Голови Правління
 

 
Ю. В. Зоц
 


 


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.