МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 квітня 2019 року N 223

Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця"

Відповідно до статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", підпункту 19 пункту 10 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119 (Постанова N 1119), на виконання наказу Мінагрополітики від 19 вересня 2016 року N 311 "Про внесення змін до примірного статуту державного підприємства, що входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України" (Наказ N 311) наказую:

1. Затвердити Статут державного підприємства "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця" (код згідно з ЄДРПОУ 00849296, місцезнаходження: 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна, 63), яке належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, у новій редакції (далі - Статут), що додається*.


* Не наводиться.

2. Виконуючому обов'язки генерального директора державного підприємства "Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця" Курінному Ю. Ю.:

1) у двотижневий строк з моменту затвердження Статуту забезпечити державну реєстрацію Статуту;

2) у тижневий строк подати копію підтверджуючого документа про проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря В. Андронова.

 

Заступник Міністра

В. Топчій


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.