МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 квітня 2019 року N 213

Про затвердження Переліку сортів рослин ярого типу розвитку, які проходять кваліфікаційну експертизу у 2019 році

Відповідно до статей 27 та 29 Закону України "Про охорону прав на сорти рослин", підпункту 1 пункту 3 (Постанова N 1119), підпункту 24 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України (Постанова N 1119), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119, з метою визначення придатності сорту до поширення в Україні та відповідності критеріям відмінності, однорідності та стабільності, враховуючи позитивні результати формальної експертизи та сплату встановлених зборів, наказую:

1. Затвердити Перелік сортів рослин ярого типу розвитку, які проходять кваліфікаційну експертизу у 2019 році (далі - Перелік), у розрізі пунктів досліджень, ботанічних таксонів та типів експертизи на придатність сорту до поширення (далі - ПСП) та на відмінність, однорідність і стабільність (далі - ВОС), що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту аграрної політики та сільського господарства забезпечити внесення відповідних відомостей до Реєстру заявок.

3. Українському інституту експертизи сортів рослин провести науково-технічну кваліфікаційну експертизу сортів рослин згідно з Переліком та забезпечити її конфіденційність.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

В. Топчій


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.