НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2019 року N 404

Про заяву ТОВ СТУДІЇ "МІСТО", м. Полтава, щодо видачі ліцензії на мовлення (супутникове, логотип: "Ц ЦЕНТРАЛЬНИЙ" (комбіноване))

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІЇ "МІСТО", м. Полтава (місцезнаходження: пр-т Першотравневий, б. 19, м. Полтава, 36011; генеральний директор Олег Вячеславович Зонтов), про видачу ліцензії на мовлення (супутникове мовлення, телебачення, обсяг мовлення - 24 години на добу), керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 17, 18, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІЇ "МІСТО", м. Полтава, ліцензію на мовлення, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - супутникове телебачення;

- стандарт мовлення - DVB-S (MPEG-2);

- вихідні дані (логотип) - "Ц ЦЕНТРАЛЬНИЙ" (комбіноване);

- територія розповсюдження програм - Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу супутника;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "СЕС СІРІУС Україна", м. Київ;

- параметри супутникового каналу мовлення - супутниковий ретранслятор - "ASTRA-4A", оператор супутникового ретранслятора - "SES ASTRA АВ", Швеція, орбітальна позиція - 5° схід, довг., частота прийому - 12265 МГц, символьна швидкість - 30 Мсимв./сек., коефіцієнт корекції помилок (FEC) - 3/4, поляризація - лінійна горизонтальна, умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді;

- адреса студії - просп. Першотравневий, буд. 19, м. Полтава, 36011;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ СТУДІЇ "МІСТО", м. Полтава, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення. Врахувати: середньодобовий обсяг мовлення - 24 години на добу, ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = 1000, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення згідно з додатком* до рішення.


* Не наводиться.

3. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Залужний Олександр Михайлович.

4. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ СТУДІЇ "МІСТО", м. Полтава, ліцензію на мовлення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.