ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2020 р. N 450

Київ

Про заходи щодо забезпечення ведення постійними лісокористувачами лісів комунальної власності територіальної громади міста Києва електронного обліку деревини та реалізації заготовленої деревини на відкритих електронних торгах

Відповідно до статей 6, 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 31, 35 Лісового кодексу України, Концепції створення єдиної державної системи електронного обліку деревини, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2009 року N 1090-р, Указу Президента України від 09 липня 2019 року N 511/2019 "Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів" (Указ N 511/2019), розділу 2 Плану організації виконання Указу Президента України від 09 липня 2019 року N 511/2019 "Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року, на виконання доручень Прем'єр-міністра України Гончарука О. В. від 05 грудня 2019 року N 44088/0/1-19 та від 14 січня 2020 року N 1013/0/1-20, з метою посилення контролю за охороною та використанням лісів шляхом запровадження електронного обліку деревини:

1. Комунальному підприємству "Дарницьке лісопаркове господарство", комунальному підприємству "Святошинське лісопаркове господарство", комунальному підприємству "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" як постійним лісокористувачам лісів комунальної власності територіальної громади міста Києва забезпечити:

1.1. До 01 квітня 2020 року підключення до Єдиної державної системи електронного обліку деревини та подальше ведення електронного обліку деревини.

1.2. Реалізацію заготовленої деревини на відкритих електронних торгах в установленому порядку.

1.3. Оперативне оприлюднення інформації про запровадження електронного обліку деревини в засобах масової інформації в установленому порядку.

1.4. Щомісячне звітування до 5 числа місяця, наступного за звітним, до Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про стан запровадження електронного обліку деревини, а також щомісячне висвітлення інформації про кількість заготовленої та реалізованої деревини.

2. Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Вжити організаційно-правових заходів щодо забезпечення виконання комунальним підприємством "Дарницьке лісопаркове господарство", комунальним підприємством "Святошинське лісопаркове господарство", комунальним підприємством "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" вимог пункту 1 цього розпорядження.

2.2. Забезпечити щомісячне до 12 числа місяця, наступного за звітним, інформування в установленому порядку (за встановленою формою) Кабінету Міністрів України про стан запровадження комунальним підприємством "Дарницьке лісопаркове господарство", комунальним підприємством "Святошинське лісопаркове господарство", комунальним підприємством "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" як постійними лісокористувачами лісів комунальної власності територіальної громади міста Києва електронного обліку деревини.

2.3. Посилити контроль за використанням та охороною лісів, зокрема забезпечити разом з Головним управлінням Національної поліції у м. Києві та Державною екологічною інспекцією Столичного округу належний контроль за обігом деревини, та вживати відповідно до законодавства заходів протидії незаконним рубкам.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.