ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.03.2020 р. N 409

Київ

Про введення в дослідну експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдина міська платформа електронної взаємодії, управління даними та сервісами"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про інформацію", "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про захист персональних даних", "Про електронні документи та електронний документообіг", постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1433 "Про затвердження Порядку використання комп'ютерних програм в органах виконавчої влади", від 29 березня 2006 року N 373 "Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах", рішень Київської міської ради від 21 листопада 2017 року N 500/3507 "Про затвердження Концепції "КИЇВ СМАРТ СІТІ 2020", від 18 грудня 2018 року N 461/6512 "Про затвердження Комплексної міської цільової програми "Електронна столиця" на 2019 - 2022 роки" (Рішення N 461/6512), з метою введення в дослідну експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдина міська платформа електронної взаємодії, управління даними та сервісами":

1. Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством "Головний інформаційно-обчислювальний центр" увести в дослідну експлуатацію інформаційно-телекомунікаційну систему "Єдина міська платформа електронної взаємодії, управління даними та сервісами".

2. Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" забезпечити адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдина міська платформа електронної взаємодії, управління даними та сервісами" в установленому порядку.

3. Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити та подати на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) в установленому порядку положення про інформаційно-телекомунікаційну систему "Єдина міська платформа електронної взаємодії, управління даними та сервісами".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.