ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2019 р. N 4253-VII

Про встановлення безоплатного гарячого харчування дітей у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, батьки яких загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час забезпечення проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах та у період її проведення

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись законами України "Про охорону дитинства", "Про освіту" (Закон N 2145-VIII), "Про дошкільну освіту", "Про загальну середню освіту", постановами Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року N 1243 "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів", від 22 листопада 2004 року N 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку", від 02 лютого 2011 року N 116 "Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість" (Постанова N 116), наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року N 667 "Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", рішенням Одеської міської ради від 27 серпня 2014 року N 5233-VI "Про встановлення вартості харчування учнів та вихованців у закладах освіти м. Одеси" (Рішення N 5233-VI), з метою забезпечення якісного харчування та дотримання гарантованих пільг дітей закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси Одеська міська рада вирішила:

1. Встановити, що з 01 січня 2019 року безоплатне гаряче харчування надається дітям у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, батьки яких загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час забезпечення проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах та у період її проведення, як дітям пільгових категорій.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова

Г. Труханов


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.