ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 серпня 2019 року N 783

Про внесення змін до наказу ДСА України від 09.03.2017 N 308

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 05.09.2017 N 2646/0/15-17, враховуючи лист Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області б/н, наказую:

1. Пункт 2 наказу ДСА України від 09.03.2017 N 308 "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області" (Наказ N 308) виключити.

У зв'язку з цим пункти 3 - 5 вважати відповідно пунктами 2 - 4.

2. Внести зміни до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області, затвердженого наказом ДСА України від 09.03.2017 N 308 (Наказ N 308), а саме:

1) виключити зі складу конкурсної комісії спеціалістів Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Рощупкіна Дениса Ігоревича та Долиненко Ольгу Олексіївну, секретаря судового засідання Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Акавову Анну Валеріївну;

2) включити до складу конкурсної комісії спеціаліста Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Вічну Олену Юріївну, старшого секретаря Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Бабушенко Ірину Сергіївну та секретаря судового засідання Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Гамаскову Наталію Андріївну.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) довести копію цього наказу до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

4. Прес-службі (на правах сектора) (Пастуховій В. М.) опублікувати в розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" офіційного сайту ДСА України цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

 

Голова

З. Холоднюк


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.