УКАЗ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

МАЗАРАКІ
Анатолія Антоновича

- ректора Київського національного торговельно-економічного університету

ЧЕБАНЕНКА
Олександра Івановича

- голову правління акціонерного товариства "Санаторно-готельний комплекс "Дніпро-Бескид", Львівська область

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГЛАДКОГО
Олексія Олексійовича (АНАТОЛІЯ)

- митрополита Сарненського і Поліського, керуючого Сарненською єпархією Української православної церкви, Рівненська область

ДМИТРУКА
Дмитра Савовича (СОФРОНІЯ)

- митрополита Черкаського і Канівського

МАЗЕПУ
Ігоря Всеволодовича

- члена президії громадської організації "Рада національних спільнот України", м. Київ

МОЛОТАЯ
Анатолія Михайловича

- художнього керівника Національного президентського оркестру Міністерства оборони України

ПОНОМАРЕНКА
Володимира Степановича

- ректора Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

ТАЛАНЧУКА
Петра Михайловича

- президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", м. Київ

Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня

ВОЛИНЦЯ
Валентина Тодосьовича

- радника голови громадської організації "Фонд пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира", м. Київ

ГИРИЧА
Віктора Сергійовича

- художнього керівника - директора театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"

ЛУКАШЕВА
Володимира Анатолійовича

- керівника художнього Національної філармонії України, м. Київ

ТИХОНОВА
Олександра Івановича

- професора кафедри Національного фармацевтичного університету, м. Харків

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня

АНІСІМОВА
Анатолія Васильовича

- декана факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

БІЛАСА
Всеволода Омеляновича

- члена ради директорів холдингу "IDS Group", Львівська область

ДЯЧУКА
Дмитра Дмитровича

- директора державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м. Київ

ЗАРАЖЕВСЬКОГО
Сергія Івановича

- члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції, м. Київ

КОМАРНИЦЬКОГО
Ігоря Михайловича

- проректора Хмельницького кооперативного торгово-економічного інституту

КУЗЬМІНА
Олега Євгеновича

- директора навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету "Львівська політехніка"

МАХОРТОВА
Юрія Олексійовича

- професора кафедри вищого навчального закладу "Київський університет культури"

НІЖНІКОВА
Михайла Леонідовича

- заступника керівника Головного управління - керівника управління Апарату Верховної Ради України

СУМІ
Шігекі

- Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні

ЯГЛІНСЬКОГО
Валерія Станіславовича

- голову правління акціонерного товариства "Деражнянський молочний завод", Хмельницька область

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

АНІСІМОВА
Ігоря Олексійовича

- декана факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

БАРАНІВСЬКОГО
Василя Федоровича

- завідувача кафедри вищого навчального закладу "Національна академія управління", м. Київ

ВАТУЛЬОВА
Андрія Вікторовича

- керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

ВЕЛЛЕРА
Норберта

- командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м. Кобленц, громадянина Федеративної Республіки Німеччина

ГРУБАРА
Степана Дмитровича

- члена Бориславської станиці Братства вояків УПА Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича, Львівська область

ЗАБУЛЬОНІСА
Алгірдаса

- старшого консультанта компанії "Anglia Assessment", громадянина Литовської Республіки

ЗАЗІРНОГО
Ігоря Михайловича

- керівника центру ортопедії, травматології та спортивної медицини Клінічної лікарні "Феофанія", м. Київ

ГОЙТЦА
Йоахіма

- командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м. Гамбург, громадянина Федеративної Республіки Німеччина

КРАСНЯКОВА
Євгена Васильовича

- головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

КРИЛЕНКА
Володимира Ігоровича

- першого заступника Миколаївського міського голови

ЛЕБЕДЄВА
Олександра Миколайовича

- налагоджувальника цеху акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків

ЛИСОГО
Михайла Івановича

- члена Дрогобицької міської станиці Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича, Львівська область

ЛОЩИХІНА
Олександра Миколайовича

- професора кафедри Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, м. Київ

МІЛЛЄР
Людмилу Людвігівну

- програмного директора товариства "Телекомпанія "НБМ" (5 КАНАЛ)", м. Київ

МІЩЕНКА
Олександра Григоровича

- члена Миколаївської обласної організації ветеранів України

НІКОЛАЄНКА
Леоніда Борисовича

- члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції, Київська область

ПАХНЮКА
Петра Володимировича

- члена штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної, м. Київ

ПАЩЕНКА
Юрія Олександровича

- директора Казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м. Київ

ПІДГОРНОГО
Андрія Ілліча

- заступника генерального директора державного підприємства "НСК "Олімпійський", м. Київ

ПОПЛАВСЬКУ
Маріанну Францівну (посмертно)

- актрису, м. Житомир

РОЙТЕРА
Кнута

- командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м. Берлін, громадянина Федеративної Республіки Німеччина

СТЕЛЬМАХА
Анатолія Михайловича

- члена правління спілки воїнів-інтернаціоналістів Зарічненського району, Рівненська область

ТРУШИКА
Михайла Вікторовича

- майстра художньої кераміки, Івано-Франківська область

УСТИМЕНКА
Валентина Віталійовича

- начальника відділу МДП-Львів Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, м. Львів

ХАРЬКОВА
Олександра Петровича

- головного інженера компанії виробничих і комерційних підприємств (з проектування і будівництва енергетичних об'єктів), м. Одеса

Нагородити орденом "За мужність" II ступеня

ГРИЩЕНКА
Олександра Сергійовича

- учасника антитерористичної операції, Миколаївська область

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня

ЛАРІНА
Олександра Сергійовича

- учасника антитерористичної операції, м. Харків

МОРГУНА
Олександра Андрійовича

- учасника антитерористичної операції, м. Київ

Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня

НЕЧИПОРЕНКО
Валентину Василівну

- ректора комунального вищого навчального закладу "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

МИКИТЮК
Галину Пилипівну

- голову Волинської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України

ПЕТУХОВУ
Любов Євгенівну

- декана факультету Херсонського державного університету

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

КАПЕЛЮШНУ
Вікторію Борисівну

- директора фінансового, заступника голови правління акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт", Київська область

КАПКАЄВУ
Ліллю Павлівну

- директора комунального закладу "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка" Черкаської обласної ради

ЛУЦЕНКО
Ніну Степанівну

- завідувача кафедри державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України"

МАРМУЛЬ
Ларису Олександрівну

- професора кафедри державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет"

ПРИБИТЬКО
Ірину Олександрівну

- завідувача кафедри Чернігівського національного технологічного університету

ФІЛИППОВУ
Світлану Валеріївну

- директора навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету

ЦАПКО
Віру Вікторівну

- заступника керівника департаменту - завідувача відділу Головного департаменту Адміністрації Президента України

ЧЕЧЕЮК
Людмилу Володимирівну

- директора департаменту Державної служби експортного контролю України

ЯРЕМЕНКО
Тетяну Федорівну

- керуючого справами виконавчого апарату Вінницької обласної ради

Нагородити орденом Данила Галицького

АРГУЧИНСЬКОГО
Ігоря Борисовича

- заступника керівника служби - керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України

КРАСНЯНА
Валерія Івановича

-учасника антитерористичної операції, головного спеціаліста відділу апарату Чернівецької обласної державної адміністрації

ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВА
Олексія Юрійовича

- Державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БУГАЙЧУКА
Олександра Петровича

- складача поїздів станції Новоград-Волинський виробничого підрозділу "Коростенська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії "Південно-Західна залізниця", Житомирська область

КЛІМАШЕВИЧА
Віктора Володимировича

- електромеханіка виробничого підрозділу служби сигналізації та зв'язку "Миколаївська дистанція сигналізації та зв'язку" регіональної філії "Одеська залізниця"

ПЕРЕСИПКІНА
Федора Васильовича

- начальника відділення філії "Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" акціонерного товариства "Укргазвидобування", Харківська область

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

КОНДРАТОВСЬКІЙ
Надії Дмитрівні

- актрисі державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ

КУЛИКУ
Миколі Васильовичу

- директорові - художньому керівнику Заслуженої академічної капели України "Трембіта", м. Львів

ОЛІЙНИКУ
Миколі Дмитровичу

- кіноакторові, м. Київ

ТЕТЕРІ
Віктору Михайловичу

- співакові, доценту кафедри Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

"НАРОДНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"

ЯРЕМІ
Олександру Богдановичу

- архітекторові, м. Львів

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ДРАНЕНКУ
Юрію Валентиновичу

- артистові комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради

ЗАВАЛЬСЬКОМУ
Олександру Васильовичу

- доцентові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого

ЗУБКОВУ
Олексію Михайловичу

- артистові драми державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ

ЛАДЕСОВУ
Сергію Андрійовичу

- провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр "Колесо"

МЕЛЬНИКУ
Сергію Ростиславовичу

- акторові закладу культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я"

ПОХВАЛІ
Олексію Віталійовичу

- артистові-вокалісту Академічного ансамблю пісні й танцю Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України

РЕБЯКОВІЙ Марії Володимирівні

- актрисі, провідному майстрові сцени комунального закладу "Черкаський академічний театр ляльок Черкаської обласної ради"

ТУЧАПЦЮ
Андрію Івановичу

- артистові-солісту-інструменталісту Національного ансамблю солістів "Київська камерата"

ХОРКІНУ
Дмитру Миколайовичу

- ведучому, головному продюсерові філії "Центральна дирекція "Українське радіо" Національної суспільної телерадіокомпанії України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"

ЛЕОНОВУ
Олександру Сергійовичу

- архітекторові товариства "Архітектурна група ЛІК", м. Одеса

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"

ЧЕРЕДНІЧЕНКУ
Олександру Костянтиновичу

- доцентові кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

КОНАШЕНКОВУ
Данилу Леонідовичу

- учителеві ліцею N 208 м. Києва

САБАДОШ
Ользі Олексіївні

- учительці Сокирницької загальноосвітньої школи I - III ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації, Закарпатська область

СОКОЛОВСЬКІЙ
Оксані Петрівні

- учительці, заступнику директора Лубенської спеціалізованої школи I - III ступенів N 6, Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

БАРАНУ
Володимиру Кіндратовичу

- професорові, завідувачу кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, докторові історичних наук, професору, Волинська область

БЕЗПАЛОВІЙ
Ользі Ігорівні

- завідувачу кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук, професорові

ГРИЦЕНКУ
Сергію Миколайовичу

- завідувачеві кафедри державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", доктору медичних наук, професорові

ДЕМ'ЯНЕНКУ
Сергію Івановичу

- завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", доктору економічних наук, професорові

ЄВДОКИМОВУ
Віктору Валерійовичу

- ректорові Житомирського державного технологічного університету, доктору економічних наук, професорові

ЗІНЧУК
Тетяні Олексіївні

- завідувачеві кафедри Житомирського національного агроекологічного університету, доктору економічних наук, професорові

КОЙЧЕВІЙ
Тетяні Іванівні

- проректорові державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського", доктору педагогічних наук, професорові, м. Одеса

ПАВЛЮЧЕНКУ
Анатолію Михайловичу

- професорові кафедри Сумського національного аграрного університету, доктору технічних наук, професорові

ПІНЧУКУ
Євгену Анатолійовичу

- завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, доктору філософських наук, професорові, м. Київ

ПУСТОВОЙТУ
Михайлу Михайловичу

- завідувачеві кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

ДАШАКУ
Богдану Зеноновичу

- доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка

ДЗЮБЕНКУ
Сергію Петровичу

- директорові казенного підприємства "Державний гастрольно-концертний центр України", м. Київ

ЗАБОЛОТНІЙ
Ніні Георгіївні

- доцентові кафедри Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової

ПАВЛЮКУ
Сергію Миколайовичу

- головному режисерові Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша

СМИКУ
Олександру Івановичу

- начальникові управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради

ТЕРЕБУНУ
Сергію Івановичу

- генеральному директорові - керівнику художньому обласного комунального концертно-видовищного підприємства "Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм"

ФЕДОРЕНКО
Вікторії Павлівні

- викладачеві Київського національного університету культури і мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

АКИМОВУ
Миколі Олександровичу

- донорові, Луганська область

ГНАТИШИНУ
Ігорю Васильовичу

- донорові, Вінницька область

ГНІРОВСЬКОМУ
Сергію Корнійовичу

- донорові, м. Луцьк

ГОРДІЄНКУ
Олександру Дмитровичу

- донорові, Дніпропетровська область

КІРІЧЕНКУ
Івану Миколайовичу

- донорові, м. Суми

КРАВЦОВУ
Борису Миколайовичу

- донорові, м. Суми

МАЇЛУ
Миколі Андрійовичу

- донорові, Волинська область

МУСІ
Віктору Анатолійовичу

- донорові, м. Миколаїв

МУШТАТІ
Валентині Володимирівні

- донорові, Полтавська область

ОМЕЛЬЧУКУ
Віктору Дмитровичу

- донорові, м. Рівне

РАВЛУШКУ
Олегу Ігоровичу

- донорові, м. Рівне

ТКАЧЕНКУ
Вадиму Михайловичу

- донорові, м. Дніпро

УШКУ
Володимиру Івановичу

- донорові, Житомирська область

ЧОРНОБАЙ
Ользі Євгенівні

- донорові, Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

БЕЛЯВЦЕВІЙ
Вікторії Володимирівні

- керівникові апарату Харківської обласної державної адміністрації

ГАВКАЛОВІЙ
Наталії Леонідівні

- завідувачеві кафедри Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

ДАЛІЧУКУ
Ігорю Євгенійовичу

- президентові товариства "Слобожанська будівельна кераміка", м. Київ

ДІДЕНКУ
Сергію Олексійовичу

- директорові Департаменту Міністерства фінансів України

СОКОЛОВІЙ
Ірині Володимирівні

- головному бухгалтерові акціонерного товариства "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", м. Дніпро

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

ВЕРГЕЛЕС
Тетяні Володимирівні

- головному редакторові інформаційного агентства "Західна інформаційна корпорація" - ІА "ZIK", м. Львів

КУШНІРУ
Богдану Івановичу

- власному кореспондентові відділу державного підприємства "Редакція газети "Голос України", м. Львів

ЧИСТІЛІНУ
Володимиру Івановичу

- головному редакторові газети "Громадянське суспільство", м. Харків

ШЕВЧЕНКО
Ользі Володимирівні

- редакторові товариства "Телерадіокомпанія "Регіон", м. Харків

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

БАТОГУ
Віктору Маркияновичу

- лікареві, доценту, завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу "Буковинський державний медичний університет", Чернівецька область

БЕДРЕЗІ
В'ячеславу Анатолійовичу

- лікареві Одеського обласного онкологічного диспансеру

ВИТРИХОВСЬКОМУ
Андрію Ігоровичу

- лікареві Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного диспансеру

ГАРДЕЦЬКОМУ
Святославу Михайловичу

- тренерові-лікарю штатної команди національної збірної команди України з фристайлу, м. Тернопіль

ГНАТІВУ
Юрію Володимировичу

- лікареві відділення Інсультного центру Клінічної лікарні "Феофанія", м. Київ

ГРУЗИНСЬКОМУ
Олександру Вікторовичу

- заступникові головного лікаря Білоцерківської центральної районної лікарні, Київська область

ЖЕГУЛОВИЧУ
Володимиру Генріховичу

- доцентові кафедри Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, м. Київ

ІВАНЧОВУ
Павлу Васильовичу

- професорові кафедри Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, м. Київ

ІРКЛІЄНКО
Олені Михайлівні

- лікареві поліклініки комунального некомерційного підприємства "Міська клінічна лікарня N 30" Харківської міської ради

КОСОВСЬКІЙ Лесі Володимирівні

- заступникові головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні

МАРКЕВИЧУ
Володимиру Федоровичу

- завідувачеві відділення Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення

ПІОНТКОВСЬКІЙ
Оксані Володимирівні

- головному лікареві Обласної дитячої клінічної лікарні N 1, м. Харків

РИБ'ЯНЦЮ
Юрію Володимировичу

- завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні N 6

ЧЕРНІЙ
Тетяні Володимирівні

- провідному науковому співробітникові, лікарю державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м. Київ

ЩЕРБИНІНІЙ
Марині Борисівні

- деканові факультету медичних технологій діагностики та реабілітації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, доктору медичних наук

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

ВАЛЄНКЕВИЧУ
Леонтію Михайловичу

- головному лісничому державного підприємства "Городницьке лісове господарство", Житомирська область

СТЕЦЮКУ
Петру Антоновичу

- директорові державного підприємства "Новоушицьке лісове господарство", Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

МЕЗЕРІ
Ірині Валентинівні

- майстрові живопису на склі, доценту кафедри Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"

КАМЕЦІ
Генадію Валерійовичу

- сталеварові цеху дочірнього підприємства "Завод обважнених бурильних та ведучих труб", м. Суми

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

КУПРІЯНЕНКУ
Костянтину Івановичу

- заступникові головного інженера акціонерного товариства "Грета", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

АНДРУШКІВ
Світлані Борисівні

- директорові Козівського районного будинку культури, Тернопільська область

АРСАКУ
Михайлу Михайловичу

- директорові музею історії міста Коломиї, Івано-Франківська область

БЕНЧУ
Михайлу Івановичу

- завідувачеві фотолабораторії Тернопільського національного економічного університету

ВОЛОШИНУ
Анатолію Івановичу

- директорові комунального закладу "Скадовський районний будинок культури імені Шевченка", Херсонська область

ГРЕБІНІЧЕНКУ
Володимиру Григоровичу

- заступникові генерального директора державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка", м. Київ

ЖМУРІ
Ользі Марківні

- помічникові головного режисера театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"

ЗАГУРСЬКІЙ
Надії Лаврівні

- директорові департаменту культури Івано-Франківської міської ради

КИСЕЛИЦІ
Миколі Іллічу

- директорові Берегометської школи мистецтв імені Одарки Кисилиці, Чернівецька область

МАКАРОВІЙ
Ганні Григорівні

- директорові наукової бібліотеки Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка

ПЕНЧЕВУ
Івану Федоровичу

- керівникові народного аматорського хорового колективу "Ветеран" Коростишівського будинку культури, Житомирська область

СКУБЧЕНКО
Тетяні Миколаївні

- провідному методистові Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи

ФУРСІ
Сергію Михайловичу

- заступникові голови правління, завідувачу відділу громадської організації "Музична спілка України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

АДАМЕНКУ
Ігорю Івановичу

- директорові школи I - III ступенів N 25 Шевченківського району м. Києва

АНАНЬЄВУ
Антону Михайловичу

- проректорові державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського", м. Одеса

БОБРОВНИКУ
Сергію Іллічу

- начальникові Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

КАЗАНЦЕВІЙ
Ларисі Іванівні

- деканові факультету Бердянського державного педагогічного університету, Запорізька область

КОЛЕГАЄВУ
Михайлу Олександровичу

- деканові факультету Національного університету "Одеська морська академія"

ОЛЕКСЮК
Світлані Валентинівні

- директорові школи I - III ступенів N 5 Печерського району м. Києва

ОСТРОВЕРХОВУ
Віктору Михайловичу

- деканові факультету Тернопільського національного економічного університету

ПАВЛУНЮ
Миколі Миколайовичу

- професорові кафедри, декану факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

ПАШИНІНІЙ
Тетяні Семенівні

- директорові Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області

СВИНАРЕНКО
Ірині Павлівні

- директорові Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради

ЮРЧЕНКО
Галині Петрівні

- заступникові директора загальноосвітнього навчального закладу I - III ступенів "Ліцей N 100 "Поділ" Подільського району міста Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

СИДОРЕНКУ
Віктору Миколайовичу

- дробильникові акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

ВОРОПАЄВУ
Дмитру Івановичу

- керівникові відділу Управління Державного управління справами

ЗАБЛОЦЬКОМУ
Ігорю Леонідовичу

- технічному директорові товариства "Світловодський річковий термінал", Кіровоградська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

БУЛАХУ
Василю Миколайовичу

- директорові сільськогосподарського підприємства "Авангард", Чернігівська область

КОСТЮКУ
Роману Миколайовичу

- заступникові директора філії "Перспектив" акціонерного товариства "Зернопродукт Миронівський хлібопродукт", Івано-Франківська область

КУЗЬМЕНКУ
Віктору Івановичу

- виконавчому директорові товариства "Шарівське", Кіровоградська область

РОМАНЧУКУ
Олександру Миколайовичу

- голові фермерського господарства "Влада", Рівненська область

ЮРЧИШИНУ
Миколі Васильовичу

- директорові агропромислового науково-виробничого підприємства "Візит", Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

БОНДАРЕНКУ
Сергію Миколайовичу

- директорові департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

ПОДОЛЬСЬКОМУ
Володимиру Веніаміновичу

- директорові територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської районної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

ПЕЧУРІ
Світлані Михайлівні

- черговому майстрові дільниці комунального підприємства "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району м. Києва"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

ДРОЗДОВУ
Олександру Михайловичу

- голові Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України, м. Київ

КОРЧАК
Наталії Миколаївні

- члену Національного агентства з питань запобігання корупції

КУТУЗОВІЙ
Оксані Миколаївні

- начальникові відділу секретаріату Київської міської ради

МИСНИК
Катерині Павлівні

- директорові департаменту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, м. Київ

МОІСЄЄВУ
Максиму Вікторовичу

- Керівникові Департаменту Адміністрації Президента України

ПРЕДМЕСТНІКОВУ
Олегу Гарійовичу

- першому заступникові начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

РАДЬКУ
Олександру Сергійовичу

- начальникові управління Державної міграційної служби України у Житомирській області

СКАКУНУ
Олександру Євгеновичу

- заступникові голови Харківської обласної державної адміністрації

ТЕРЕЩЕНКУ
Андрію Леонідовичу

- директорові Інституту права та суспільних відносин Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", м. Київ

УГРОВЕЦЬКОМУ
Олегу Петровичу

- першому заступникові директора Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М. С. Бокаріуса

ФОМЕНКУ
Андрію Євгеновичу

- ректорові Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидату юридичних наук, полковникові поліції

ЩУПАКІВСЬКОМУ
Роману Володимировичу

- заступникові генерального директора з юридичних питань товариства "Агрокомплекс "Зелена долина", Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

БУРМІ
Леонтію Леонтійовичу

- державному тренерові штатної команди національної збірної команди України з тенісу, м. Київ

ЄВОНОВУ
Володимиру Євгенійовичу

- головному тренерові штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної (жінки), м. Херсон

КОМАРЕВИЧУ
Олександру Євгеновичу

- старшому викладачеві кафедри фізичного виховання Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне

МАРЧИШИНУ
Юрію Тарасовичу

- директорові дитячо-юнацької спортивної школи N 5 м. Рівне

МАХНОВСЬКОМУ
Геннадію Абрамовичу

- тренерові-викладачу комунального закладу "Школа вищої спортивної майстерності", м. Харків

ПОДОЛЬСЬКОМУ
Михайлу Олександровичу

- тренерові, заступнику директора Київської міської школи вищої спортивної майстерності

СЕМЕНЮТІ
Вікторії Володимирівні

- тренерові-викладачу комунального закладу "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності", м. Дніпро

ХАЛІЛОВУ
Насруллі Рамазану Огли

- керівникові фізичного виховання державного професійно-технічного навчального закладу "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича", Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"

СУХАРЮКУ
Дмитру Дмитровичу

- старшому науковому співробітникові лабораторії Карпатського біосферного заповідника, Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

КУЦУ
Володимиру Владиславовичу

- художникові, м. Київ

ЛОЗІ
Наталі Адольфівні

- художникові-живописцю, викладачу кафедри Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, м. Одеса

ФЕДІВУ
Павлу Павловичу

- художникові-живописцю, м. Львів.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
1 грудня 2018 року
N 404/2018

 


 
Copyright © 2006-2018 epicentre.com.ua. All rights reserved.