КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 травня 2019 року N 624/7280

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Петрусенку Андрію Олександровичу в урочищах Моложі, Городище у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Петрусенку Андрію Олександровичу в урочищах Моложі, Городище у Деснянському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що заявлена ініціатива не відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням, а саме: земельна ділянка належить до території зелених насаджень загального користування (витяг з містобудівного кадастру від 03 січня 2019 року N 296/0/12-53/12-03-19), керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Петрусенку Андрію Олександровичу в урочищах Моложі, Городище у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,10 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (К-36919).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.