ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.03.2020 р. N 184

Про утворення регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів"

Відповідно до статей 6, 13, 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 N 100 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів" (Постанова N 100) та з метою забезпечення реалізації проєктів, що можуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів":

1. Утворити регіональну комісію з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів" та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Рогову В. Б.

 

Голова адміністрації

В. Бунечко

 

Додаток
до розпорядження Житомирської обласної державної адміністрації
11.03.2020 N 184

СКЛАД
регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів"

РОГОВА
Віра Борисівна

- заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

ОСТАПЧЕНКО
Наталія Віталіївна

- заступник голови облдержадміністрації, заступник голови комісії

ЛИПОВЕЦЬКА
Ольга Григорівна

- заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

АРЕНДАРЧУК
Наталія Петрівна

- в. о. директора Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації

КИРИЧЕНКО
Наталія Андріївна

- заступник директора - начальник управління фінансів виробничої та невиробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації

ХОМЕНКО
Інна Віталіївна

- директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації.

 

В. о. начальника Управління
освіти і науки обласної
державної адміністрації

О. Липовецька


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.