ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2020 р. N 168

Про тимчасове призупинення транспортного сполучення на території області

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року N 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (Постанова N 211), від 16.03.2020 року N 215 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року N 211" (Постанова N 215) (далі - постанови), протоколу N 9919/5/1-20 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року, протоколу N 2 спільного позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової обласної протиепідемічної комісії від 17.03.2020 року та з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19):

1. З 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року:

призупинити роботу на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути);

районним державним адміністраціям призупинити роботу на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

1.1. Рекомендувати:

органам місцевого самоврядування забезпечити здійснення перевезення до 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;

власникам автостанцій заборонити заїзд на їх територію автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення;

структурним підрозділам АТ "Українська залізниця", розташованим на території області, забезпечити безумовне виконання вимог постанови в частині заборони перевезень пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, регіональному та дальньому).

2. Головному управлінню Національної поліції в області (В. Голубош), управлінню патрульної поліції в області (О. Костенко), управлінню Укртрансбезпеки в області (В. Скрипник) вжити заходів, спрямованих на виконання вимог постанови та цього розпорядження, про що щоденно інформувати облдержадміністрацію.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації (С. Подошва).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Д. Романюка.

 

Т. в. о. голови обласної
державної адміністрації

В. Федорів


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.