ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.08.2019 р. N 382

Про створення Конкурсної комісії з відбору суб'єктів господарювання у сфері видавничої справи (видавців, виготовлювачів видавничої продукції) та суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення для забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників, затвердження її складу та Положення про неї

Керуючись статтями 6, 13, 19 та п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 липня 2019 року N 350 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на інформаційну підтримку місцевих товаровиробників" (Розпорядження N 350), яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 25 липня 2019 року за N 59/2103, та з метою інформаційної підтримки місцевих товаровиробників, зобов'язую:

1. Створити Конкурсну комісію з відбору суб'єктів господарювання у сфері видавничої справи (видавців, виготовлювачів видавничої продукції) та суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення для забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників (далі - Конкурсна комісія).

2. Затвердити:

1) склад Конкурсної комісії (додається);

2) Положення про Конкурсну комісію з відбору суб'єктів господарювання у сфері видавничої справи (видавців, виготовлювачів видавничої продукції) та суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення для забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників (додається).

 

Тимчасово виконувач
обов'язків голови

Е. Слепян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
08 серпня 2019 року N 382

СКЛАД
Конкурсної комісії з відбору суб'єктів господарювання у сфері видавничої справи (видавців, виготовлювачів видавничої продукції) та суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення для забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників

Матвіїшина
Оксана Євгеніївна

директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, голова Конкурсної комісії

Самусь
Вікторія Володимирівна

заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, перший заступник голови Конкурсної комісії

Степаненко
Володимир Васильович

генеральний директор Державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області", заступник голови Конкурсної комісії (за згодою)

Задунайська
Алла Мінзагировна

заступник начальника відділу розвитку підприємництва та з питань регуляторної політики управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, секретар Конкурсної комісії

 

Члени Конкурсної комісії:

Головко
Олександр Степанович

президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" (за згодою)

Гончар
Наталія Володимирівна

начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації

Горбатов
Анатолій Федорович

голова Федерації роботодавців ринків Запорізької області, заступник генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю "Аверс" (за згодою)

Завгородня
Ксенія Мирославівна

заступник начальника управління - начальник відділу судової роботи юридичного управління апарату облдержадміністрації

Куц
Андрій В'ячеславович

віце-президент Запорізької торгово-промислової палати (за згодою)

Лєх
Ірина Іванівна

заступник голови правління ГО "Бізнес-Союз "Порада" (за згодою)

Любім
Людмила Сергіївна

голова постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Запорізької обласної ради (за згодою)

Пучков
Олексій Володимирович

директор українсько-іспанського товариства з обмеженою відповідальністю "Урожай" (за згодою)

Рубель
Ганна Анатоліївна

заступник начальника відділу комунікацій Запорізької обласної ради (за згодою)

Шишинашвілі
Леван Ревазович

директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

 

Директор Департаменту економічного
розвитку і торгівлі Запорізької
обласної державної адміністрації

О. Матвіїшина

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
08 серпня 2019 року N 382

ПОЛОЖЕННЯ
про Конкурсну комісію з відбору суб'єктів господарювання у сфері видавничої справи (видавців, виготовлювачів видавничої продукції) та суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення для забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників

1. Конкурсна комісія з відбору суб'єктів господарювання у сфері видавничої справи (видавців, виготовлювачів видавничої продукції) та суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення для забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників (далі - Конкурсна комісія) є колегіальним органом, який створений для проведення Конкурсу, визначення його переможців та з метою розподілу коштів обласного бюджету, виділених на забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників на конкурсних засадах (далі - Конкурс).

2. Конкурсна комісія у своїй роботі керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови Запорізької обласної державної адміністрації, Порядком використання коштів обласного бюджету, виділених на інформаційну підтримку місцевих товаровиробників (далі - Порядок), затвердженим розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 липня 2019 року N 350 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на інформаційну підтримку місцевих товаровиробників" (Розпорядження N 350), яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 25 липня 2019 року за N 59/2103, а також цим Положенням.

3. Конкурсна комісія діє у складі голови, заступників голови, секретаря та членів Конкурсної комісії. До складу Конкурсної комісії включаються представники державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області" (далі - РФПП), місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань підприємців, депутатів Запорізької обласної ради.

4. Завданням Конкурсної комісії є проведення Конкурсу та визначення його переможців серед суб'єктів господарювання у сфері видавничої справи (видавців, виготовлювачів видавничої продукції) та суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення на отримання коштів обласного бюджету, виділених на інформаційну підтримку місцевих товаровиробників відповідно до Порядку (Розпорядження N 350).

5. Комісія має право:

1) розглядати документи, надані учасниками;

2) у разі необхідності залучати до своєї роботи незалежних експертів та фахівців;

3) визначати переможців та розмір коштів, який буде їм спрямовано для забезпечення інформаційної підтримки місцевих товаровиробників.

6. Секретар Конкурсної комісії забезпечує організацію діяльності Конкурсної комісії, веде протокол засідання Конкурсної комісії.

Секретар Конкурсної комісії приймає документи від РФПП та складає акт прийому-передачі документів до Конкурсної комісії.

7. Засідання Конкурсної комісії проводиться не раніше ніж через три тижні після оприлюднення оголошення про проведення Конкурсу на офіційних вебсайтах Запорізької обласної державної адміністрації та РФПП.

Засідання Конкурсної комісії є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини її членів.

8. Рішення Конкурсної комісії приймається шляхом голосування простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос голови Конкурсної комісії.

Рішення Конкурсної комісії оформлюється протоколом, який підписується її головою та секретарем та надається відповідно до Порядку (Розпорядження N 350).

 

Директор Департаменту економічного
розвитку і торгівлі Запорізької
обласної державної адміністрації

О. Матвіїшина


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.