ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2020 р. N 447

Київ

Про створення Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2020 року

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 16 січня 2020 року N 13/2020 "Про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році" (Указ N 13/2020):

1. Для керівництва і контролю за діяльністю районних призовних комісій створити Київську міську призовну комісію з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2020 року та затвердити її склад, що додається.

2. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій:

2.1. Підвести підсумки осіннього 2019 року чергового призову громадян України на строкову військову службу.

2.2. Організувати роботу з підготовки та проведення весняного 2020 року чергового призову громадян України на строкову військову службу.

2.3. Утворити районні призовні комісії та затвердити їх склад.

2.4. Направити для роботи в районні військові комісаріати на період підготовки та весь термін проведення призову технічних працівників і операторів персональних обчислювальних машин (друкарок).

2.5. Забезпечити районні військові комісаріати автомобільним транспортом.

2.6. Організувати доведення до керівників підприємств, установ, організацій (в тому числі навчальних закладів) незалежно від підпорядкування та форм власності, що вони забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць на вимогу військових комісаріатів.

3. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві надавати допомогу військовим комісаріатам міста Києва у проведенні призову громадян на строкову військову службу, з розшуку призовників, які ухиляються від призову, забезпечити охорону громадського порядку на призовних дільницях районів міста, Київському міському збірному пункті та на прилеглій до нього території.

4. Рекомендувати військовому комісару Київського міського військового комісаріату розглянути можливість організації роботи буфету у приміщенні їдальні Київського міського збірного пункту в установленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18 березня 2020 року N 447

Склад
Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2020 року

Слончак
Володимир Вікторович

заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень, голова комісії

Клявлін
Сергій Володимирович

військовий комісар Київського міського військового комісаріату, заступник голови комісії (за згодою)

Лавренюк
Ірина Дмитрівна

провідний спеціаліст відділу комплектування та призову Київського міського військового комісаріату, секретар комісії (за згодою)

Білий
Олег Костянтинович

начальник відділу з питань мобілізаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Вертелецька
Ірина Миколаївна

голова військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Колобова
Ярослава Валеріївна

директор Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Лолашвілі
Бадрі Годердзійович

директор комунального некомерційного підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Освітня агенція міста Києва"

Марусіч
Олександра Костянтинівна

помічник військового комісара з правової роботи Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Онисько
Олег Васильович

начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у м. Києві (за згодою)

Швед
Олена Іванівна

начальник відділу медико-соціальної допомоги населенню управління лікувально-профілактичної допомоги Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Шпильовий
Іван Федорович

перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Француз
Іван Миколайович

начальник відділу з питань муніципальної безпеки управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Резервний склад членів призовної комісії
(на випадок хвороби або відсутності з інших поважних причин):

Вітковський
Володимир Петрович

заступник голови військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Зборомирська
Галина Анатоліївна

заступник директора Департаменту начальник управління лікувально-профілактичної допомоги Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Плачинда
Олександр Іванович

заступник начальника відділу з питань мобілізаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Сергеєв Олександр Михайлович

головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Савченко
Олена Миколаївна

заступник директора Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Семенченко
Сергій Володимирович

заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у м. Києві (за згодою)

Єрофєєнков
Антон Олексійович

начальник відділу організації дорожнього руху та паркування управління з питань організації дорожнього руху, паркування та пасажирських перевезень Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Юрчук
Олексій Федорович

начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) - заступник військового комісара Київського міського військового комісаріату (за згодою)

 

Керівник апарату

Д. Загуменний


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.