МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2018 року N 27

Про розгляд проекту Зміни N 1 ДБН В.2.5-64:2012 "Внутрішній водопровід та каналізація. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво"

Розглянувши проект Зміни N 1 ДБН В.2.5-64:2012 "Внутрішній водопровід та каналізація. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво", розроблений Українським державним науково-дослідним і проектно-вишукувальним інститутом "УКРНДІВОДОКАНАЛПРОЕКТ", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до затвердження Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проект Зміни N 1 ДБН В.2.5-64:2012 "Внутрішній водопровід та каналізація. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво".

2. Рекомендувати Департаменту з питань проектування об'єктів будівництва, технічного регулювання та науково-технічного розвитку (О. Рябова) підготувати проект наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України про затвердження зазначеного проекту Зміни та сформувати справу в установленому порядку.

 

Заступник Голови
Науково-технічної ради

Л. Парцхаладзе

Відповідальний секретар
Науково-технічної ради

Ю. Бабак


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.