НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 1 жовтня 2019 року N 454

Про розгляд Переліку національних стандартів, що є ідентичними гармонізованим європейським стандартам

Розглянувши Перелік національних стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності радіообладнання суттєвим вимогам Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 355 (Постанова N 355), надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 29.08.2019 N 16/03/02-1594 та враховуючи вимоги другого заходу Плану заходів із впровадження Технічного регламенту радіообладнання (Постанова N 355), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації вирішила:

1. Погодити Перелік національних стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності радіообладнання суттєвим вимогам Технічного регламенту радіообладнання (Постанова N 355) із пропозиціями до нього.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

В. о. Голови НКРЗІ

О. Бісюк


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.