РАДА СУДДІВ ГОСПОДАРСЬКИХ СУДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 313

Про пропозицію щодо включення представників Ради суддів господарських судів України до складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку судової влади України на 2015 - 2019 роки

Рішенням XII позачергового з'їзду суддів України від 20 червня 2014 року доручено Раді суддів України розробити із залученням суддівської спільноти, представників наукових кіл та громадськості, обговорити і в подальшому схвалити Стратегію розвитку судової влади України з метою зміцнення незалежності судів та суддів, відновлення довіри суспільства до судової влади України.

На виконання зазначеного рішення Радою суддів України створено робочу групу з розробки Стратегії розвитку судової влади на 2015 - 2019 роки та запропоновано, зокрема, радам суддів спеціалізованих судів направити Раді суддів України інформацію про своїх представників до складу цієї групи.

Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів господарських судів України Удовиченка О. С., пропозиції членів Ради суддів господарських судів України Демидової А. М. та Картере В. І., керуючись статтею 113, частиною першою, пунктом 6 частини шостої статті 122, частиною третьою статті 123 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Рада суддів господарських судів України вирішила:

Запропонувати Раді суддів України включити до складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку судової влади на 2015 - 2019 роки таких представників від Ради суддів господарських судів України:

1) члена Ради суддів господарських судів України, суддю Вищого господарського суду України Демидову Аллу Маркіянівну;

2) члена Ради суддів господарських судів України, суддю Вищого господарського суду України Картере Валерія Івановича.

 

Голова Ради суддів
господарських судів України

О. Удовиченко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.