АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 лютого 2020 року N 121-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши справу N 130-25/1-20-УД про узгоджені дії у вигляді виконання компаніями "ADM International Sarl" (м. Ролль, Швейцарія), "Bunge SA" (м. Женева, Швейцарія), "Cargill International SA" (м. Женева, Швейцарія), "COFCO Resources SA" (м. Шен-Бужрі, Швейцарія), "Glencore Agriculture B.V." (м. Роттердам, Нідерланди) та "Louis Dreyfus Company Suisse SA" (м. Гранд Саконнекс, Швейцарія) умов Протоколу про наміри щодо створення компанії "TechCo", Угоди про спільне підприємство та акціонерної угоди, у частині утримання від конкуренції, строком на п'ять років, встановив:

Заявлені узгоджені дії пов'язані із здійсненням концентрації.

До Антимонопольного комітету України надійшла заява уповноважених представників компаній "ADM International Sarl", "Bunge SA", "Cargill International SA", "COFCO Resources SA", "Glencore Agriculture B.V." та "Louis Dreyfus Company Suisse SA" про надання дозволу компаніям "ADM International Sarl", "Bunge SA", "Cargill International SA", "COFCO Resources SA", "Glencore Agriculture B.V." та "Louis Dreyfus Company Suisse SA" на створення компанії "TechCo".

Однак уповноважений представник учасників концентрації повідомив, що компанія "COFCO Resources SA" не братиме участі як засновник компанії "TechCo".

Враховуючи викладене, узгоджені дії будуть вчинятися у зв'язку із здійсненням концентрації, яка полягає у створенні компаніями "ADM International Sarl" (м. Ролль, Швейцарія), "Bunge SA" (м. Женева, Швейцарія), "Cargill International SA" (м. Женева, Швейцарія), "Glencore Agriculture B.V." (м. Роттердам, Нідерланди) та "Louis Dreyfus Company Suisse SA" (м. Гранд Саконнекс, Швейцарія) компанії "TechCo" (м. Женева, Швейцарія).

За інформацією заявників:

узгоджені дії полягають у виконанні умов Протоколу про наміри щодо створення компанії "TechCo", Угоди про спільне підприємство та акціонерної угоди, у частині утримання від конкуренції.

Відповідно до розділу 6.1 Протоколу про наміри щодо створення компанії "TechCo": "До тих пір, поки сторона є акціонером компанії "TechCo", ні вона, ні будь-яка її Афілійована особа не мають права займатися або мати інтерес у будь-якій іншій господарській діяльності, яка конкурує з певною сферою бізнесу компанії "TechCo" стосовно поставок Агро товарів, якщо тільки така діяльність не здійснюється виключно для внутрішніх потреб такої особи, з врахуванням винятків, визначених у Протоколі про наміри".

За інформацією заявників, [інформація з обмеженим доступом].

Узгоджені дії є необхідними для здійснення зазначеної вище концентрації.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "ADM International Sarl" (м. Ролль, Швейцарія), "Bunge SA" (м. Женева, Швейцарія), "Cargill International SA" (м. Женева, Швейцарія), "Glencore Agriculture B.V." (м. Роттердам, Нідерланди) та "Louis Dreyfus Company Suisse SA" (м. Гранд Саконнекс, Швейцарія) на узгоджені дії у вигляді виконання умов Протоколу про наміри щодо створення компанії "TechCo", Угоди про спільне підприємство та акціонерної угоди, у частині утримання від конкуренції, строком на п'ять років.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.