АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 6 лютого 2020 року N 87-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "AI Sirona (Luxembourg) Acquisition S. r.l." (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург), "Alvogen CEE Kft." (м. Будапешт, Угорщина) та фізичної особи - громадянина Ісландії [інформація з обмеженим доступом] про надання дозволу на узгоджені дії, встановив:

Узгоджені дії прямо пов'язані з та є необхідними для реалізації концентрації, яка полягає в набутті компанією "AI Sirona (Luxembourg) Acquisition S. r.l." контролю над компанією "Alvogen CEE Kft".

Узгоджені дії полягають у реалізації положень про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що містяться в розділі 14 (Обмежувальні умови) Договору купівлі-продажу від 24 жовтня 2019 року, укладеного між компаніями "Alvogen MH Holdings S. r.l.", "Alvogen Lux Holdings S. r.l." (обидві - м. Сененжерберг, Велике Герцогство Люксембург) та "AI Sirona (Luxembourg) Acquisition S. r.l." (далі - Договір) і в розділі 1 Договору про зобов'язання від 24 жовтня 2019 року, укладеного між фізичною особою - громадянином Ісландії [інформація з обмеженим доступом] та компанією "AI Sirona (Luxembourg) Acquisition S. r.l." (далі - Договорі про зобов'язання).

За інформацією заявників:

компанії "Alvogen MH Holdings S. r.l.", "Alvogen Lux Holdings S. r.l." та фізична особа - громадянин Ісландії [інформація з обмеженим доступом] беруть на себе зобов'язання, що протягом 30 місяців після Дати завершення, визначеної в Договорі, вони не будуть здійснювати дослідження та розробку, виробництво та/або продаж фармацевтичних препаратів чи харчових добавок, що конкурують з господарською діяльністю, яку придбає компанія "AI Sirona (Luxembourg) Acquisition S. r.l.", як детальніше наведено в Договорі та Договорі про зобов'язання;

компанії "Alvogen MH Holdings S. r.l.", "Alvogen Lux Holdings S. r.l." та фізична особа - громадянин Ісландії [інформація з обмеженим доступом] беруть на себе зобов'язання, що протягом 30 місяців після Дати завершення, визначеної в Договорі, вони не будуть переманювати певних співробітників компанії "Alvogen CEE Kft." чи її підконтрольних компаній, як детальніше наведено в Договорі та Договорі про зобов'язання. Компанія "AI Sirona (Luxembourg) Acquisition S.a r.l." бере на себе зобов'язання, що протягом 30 місяців після Дати завершення, визначеної в Договорі, вона не переманюватиме певних співробітників компанії "Alvogen Lux Holdings S. r.l." чи її підконтрольних компаній, як детальніше наведено в Договорі.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що містяться в розділі 14 (Обмежувальні умови) Договору купівлі-продажу від 24 жовтня 2019 року, укладеного між компаніями "Alvogen MH Holdings S. r.l.", "Alvogen Lux Holdings S. r.l." (обидві - м. Сененжерберг, Велике Герцогство Люксембург) та "AI Sirona (Luxembourg) Acquisition S. r.l." (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург) і в розділі 1 Договору про зобов'язання від 24 жовтня 2019 року, укладеного між фізичною особою - громадянином Ісландії [інформація з обмеженим доступом] та компанією "AI Sirona (Luxembourg) Acquisition S. r.l.", строком на три з половиною роки.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.