АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 6 лютого 2020 року N 94-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Grnges AB" (далі - компанія "Grnges") (м. Стокгольм, Швеція) та "Boryszew S.A." (далі - компанія "Boryszew") (м. Варшава, Польща) про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, передбаченого розділом 16.3 Попереднього договору про купівлю акцій, укладеного між компаніями "Grnges" та "Boryszew" від 27 листопада 2019 року, строком на три роки, встановив:

Узгоджені дії пов'язані із здійсненням трансакції, яка полягає у придбанні компанією "Grnges" акцій компанії "Impexmetal S.A." (м. Варшава, Польща), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Учасниками узгоджених дій виступають компанія "Grnges" та компанія "Boryszew".

За інформацією заявників, узгоджені дії полягають у виконанні зобов'язань щодо утримання від конкуренції, передбачених розділом 16.3 Попереднього договору про купівлю акцій, укладеного між компаніями "Grnges" та "Boryszew" від 27 листопада 2019 року, у тому числі на території України.

Положення щодо утримання від конкуренції є виключно допоміжним заходом та має забезпечити здійснення концентрації.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "Grnges AB" (м. Стокгольм, Швеція) та "Boryszew S.A." (м. Варшава, Польща) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, передбаченого розділом 16.3 Попереднього договору про купівлю акцій, укладеного між компаніями "Grnges AB" та "Boryszew S.A." від 27 листопада 2019 року, строком на три роки.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.