АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 6 лютого 2020 року N 92-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "Elanco Animal Health Inc." (м. Грінфілд, штат Індіана, Сполучені Штати Америки) і "Bayer AG" (м. Леверкузен, Німеччина) про надання дозволу на узгоджені дії, встановив:

Узгоджені дії пов'язані із здійсненням концентрацій, які полягають у придбанні компанією "Elanco Animal Health Inc.":

акцій компаній: "Bayer Animal Health GmbH" (м. Леверкузен, Німеччина), "Bayer (Sichuan) Animal Health Co., Ltd." (м. Ченду, Китайська Народна Республіка), "Bayer Healthcare Animal Health Inc." (м. Піттсбург, штат Пенсильванія, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління кожної компанії;

активів у сфері бізнесу зі здоров'я тварин.

За інформацією заявників:

- узгоджені дії полягають у виконанні положення про заборону переманювання працівників, що міститься в розділі 5.17, та положення про утримання від конкуренції, що міститься в розділі 5.18 Договору купівлі-продажу акцій та активів, який укладений між компаніями "Bayer AG" та "Elanco Animal Health Inc." 20 серпня 2019 року:

- тривалість узгоджених дій:

два (2) роки від Дати закриття - для Положення про заборону переманювання працівників;

п'ять (5) років від Дати закриття - для Положення про утримання від конкуренції;

- початок виконання узгоджених дій залежить від дати завершення концентрацій, включаючи отримання необхідних дозволів в Україні та інших юрисдикціях. Наразі дозволи ще очікуються в 10 юрисдикціях (не включаючи юрисдикції, де існує вимога щодо отримання дозволу після завершення трансакції).

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "Elanco Animal Health Inc." (м. Грінфілд, штат Індіана, Сполучені Штати Америки) і "Bayer AG" (м. Леверкузен, Німеччина) на узгоджені дії у вигляді реалізації положення про заборону переманювання працівників, що міститься в розділі 5.17, та положення про утримання від конкуренції, що міститься в розділі 5.18 Договору купівлі-продажу акцій та активів, який укладений між компаніями "Bayer AG" та "Elanco Animal Health Inc." 20 серпня 2019 року, строком на шість років.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.