АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 11 квітня 2019 року N 224-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "Comdata Holding France" (м. Женвільє, Франція) та "Bosch Centre de Service SAS" (комуна Фремен-Мерлебак, Франція) про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання умов, передбачених розділом 9.3 Договору купівлі-продажу акцій (далі - Договір), який буде укладено між компаніями "Comdata Holding France" і "Robert Bosch France SAS" (м. Сент-Уан, Франція) у вигляді положення про утримання від конкуренції, строком на 3 роки, встановив:

Узгоджені дії пов'язані із здійсненням концентрації, яка полягає в придбанні компанією "Comdata Holding France" (м. Женвільє, Франція) акцій компанії "Bosch Centre de Service SAS" (комуна Фремен-Мерлебак, Франція), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Учасниками узгоджених дій виступають компанія "Comdata Holding France" і компанія "Robert Bosch France SAS".

За інформацією заявників:

відповідно до розділу 9.3 Договору, який буде укладено між компаніями "Comdata Holding France" і "Robert Bosch France SAS", протягом 2 (двох) років з дати завершення Продавець зобов'язується не:

(a) засновувати компанію, що конкуруватиме з діяльністю компанії, яку вона здійснюватиме станом на дату завершення;

(b) набувати частку участі в розмірі більше 50 відсотків (акцій чи голосів) у підприємстві, що конкурує з діяльністю компанії станом на дату завершення.

Положення про утримання від конкуренції є виключно допоміжним засобом та має забезпечити здійснення концентрації.

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов, передбачених розділом 9.3 Договору купівлі-продажу акцій, який буде укладено між компаніями "Comdata Holding France" (м. Женвільє, Франція) і "Robert Bosch France SAS" (м. Сент-Уан, Франція), про утримання від конкуренції, строком на 3 роки.

 

Головуючий - перший заступник Голови
Комітету - державний уповноважений

М. Ніжнік


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.