КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 березня 2019 року N 272/6928

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Рудачеву Василю Андрійовичу на вул. В. Шульгина, 9 у Святошинському районі міста Києва для будівництва та обслуговування індивідуального гаража

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Рудачеву Василю Андрійовичу на вул. В. Шульгина, 9 у Святошинському районі міста Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Рудачеву Василю Андрійовичу на вул. В. Шульгина, 9 у Святошинському районі міста Києва орієнтовною площею 0,01 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-32973).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.