АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 лютого 2020 року N 138-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника товариства з обмеженою відповідальністю "Канон-Н" (далі - ТОВ "Канон-Н") (м. Херсон) і товариства з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТМЕНЕДЖМЕНТ" (далі - ТОВ "ІНВЕСТМЕНЕДЖМЕНТ") (м. Херсон) про надання дозволу ТОВ "Канон-Н" на придбання частки у статутному капіталі ТОВ "ІНВЕСТМЕНЕДЖМЕНТ", встановив:

Концентрація полягає у придбанні ТОВ "Канон-Н" частки у статутному капіталі ТОВ "ІНВЕСТМЕНЕДЖМЕНТ", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

За інформацією заявників:

сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків;

частки або сукупні частки учасників концентрації не перевищують 20 відсотків на товарних ринках, на яких реалізується продукція (товари, роботи, послуги), без придбання або реалізації якої господарська діяльність будь-якого іншого учасника концентрації є неможливою.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "Канон-Н" (м. Херсон, ідентифікаційний код юридичної особи 38386729) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТМЕНЕДЖМЕНТ" (м. Херсон, ідентифікаційний код юридичної особи 38638995), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

 

В. о. Голови Комітету

О. Піщанська


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.