РАДА СУДДІВ ГОСПОДАРСЬКИХ СУДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 310

Про надання допомоги військовослужбовцям Української Армії, членам їх сімей та іншим особам, постраждалим у подіях на Сході країни

Українська держава перебуває сьогодні у складних суспільно-політичних та соціально-економічних умовах, викликаних насамперед збройним конфліктом на Сході країни. Незважаючи на складність цих умов та проблеми, що виникли у зв'язку з цим в економічному розвитку України, учасники антитерористичної операції (військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, добровольчих батальйонів) потребують належного і своєчасного матеріально-технічного, медичного та іншого забезпечення. Нагальною і вкрай важливою є допомога пораненим військовим, підтримка сімей загиблих. З цією метою державою вживаються усі можливі заходи, не менше значення має допомога небайдужих громадян.

Господарські суди беруть активну участь у наданні допомоги українським військовим та постраждалим мирним мешканцям. Наразі окремі судді і працівники апаратів судів господарської юрисдикції мобілізовані та проходять службу в лавах Збройних Сил України, Національної гвардії, інших військових формуваннях, проводиться збір коштів на матеріальне і медичне забезпечення військовослужбовців. Така робота відбувається постійно, і кожен самостійно обирає можливі способи надання зазначеної допомоги.

Радою суддів господарських судів України обговорено питання щодо необхідності надання допомоги українським військовим, розглянуто можливі види і способи такої допомоги, які на сьогодні є найбільш актуальними. Головою Ради суддів господарських судів України Удовиченком О. С. запропоновано доручити головам господарських судів скликати збори суддів відповідних судів з розгляду питання про необхідність допомоги військовослужбовцям Української Армії, звернувши особливу увагу на нагальність надання допомоги з медичного та іншого забезпечення військових, які зазнали каліцтва, поранень або інших ушкоджень здоров'я, а також на важливість підтримки членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході країни.

Заслухавши та обговоривши пропозицію Голови Ради суддів господарських судів України Удовиченка О. С., враховуючи положення частин першої, другої, пунктів 1, 5 частини п'ятої статті 115, частини першої, пунктів 1, 3 частини четвертої статті 116 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", керуючись частинами першою, п'ятою, пунктами 1, 6 частини шостої, частиною восьмою статті 122 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", пунктами 4.17, 5.1, 5.3 Положення про Раду суддів господарських судів України, Рада суддів господарських судів України вирішила:

1. Доручити головам господарських судів України скликати збори суддів відповідних судів з розгляду питання про необхідність допомоги військовослужбовцям Української Армії, нагальність надання допомоги з медичного та іншого забезпечення військових, які зазнали каліцтва, поранень або інших ушкоджень здоров'я, а також важливість підтримки членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході країни.

2. Зобов'язати господарські суди України до 17 вересня 2014 року поінформувати Раду суддів господарських судів України про рішення, прийняті на зборах суддів відповідних судів на виконання цього рішення, а також постійно надавати відомості стосовно наданої судами допомоги українським військовим та членам їх сімей.

3. Контроль за виконанням цього рішення, а також координацію надання господарськими судами України зазначеної допомоги у частині забезпечення та/або сприяння комунікації судів з відповідними військовими частинами, установами, громадськими організаціями військових, волонтерів тощо покласти на Голову Ради суддів господарських судів України Удовиченка О. С.

 

Голова Ради суддів
господарських судів України

О. Удовиченко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.