ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2019 року N 1486

Про прийняття рішення про приватизацію Розплідника дослідних тварин Національної академії наук України (код за ЄДРПОУ 22206676)

Відповідно до Законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), враховуючи наказ Фонду державного майна України від 27 грудня 2018 року N 1637 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2019 році" (Перелік N 1637) (із змінами), наказую:

1. Прийняти рішення про приватизацію Розплідника дослідних тварин Національної академії наук України (Київська обл., Васильківський район, смт Глеваха, вул. Ботанічна, 3).

2. Приватизувати Розплідник дослідних тварин Національної академії наук України шляхом продажу на аукціоні з умовами.

3. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації Департаменту приватизації та розпорядження державним майном протягом десяти робочих днів з дня видання цього наказу забезпечити утворення аукціонної комісії для продажу Розплідника дослідних тварин Національної академії наук України.

4. Управлінню підготовки до приватизації Департаменту приватизації та розпорядження державним майном забезпечити:

1) протягом одного робочого дня з дня видання цього наказу передачу його копії в електронному вигляді та інформації про прийняття рішення про приватизацію відповідного об'єкта (в паперовому та електронному вигляді) Управлінню законодавчого забезпечення та аналітичної роботи для її опублікування в офіційному друкованому виданні Фонду державного майна України - газеті "Відомості приватизації", а також на офіційному вебсайті Фонду державного майна України у визначений законодавством строк;

2) здійснення заходів щодо прийняття функцій з управління майном Розплідника дослідних тварин Національної академії наук України до сфери управління Фонду державного майна України у встановленому законодавством порядку.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

Т. Єлейко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.