НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.11.2019 р. N 426-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між первинною профспілковою організацією управління праці та соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області міста Золотоноші Черкаської області та Золотоніською районною державною адміністрацією Черкаської області міста Золотоноші Черкаської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між первинною профспілковою організацією управління праці та соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області міста Золотоноші Черкаської області та Золотоніською районною державною адміністрацією Черкаської області міста Золотоноші Черкаської області з 20.11.2019 і присвоїти йому реєстраційний номер 185-19/23-В.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області від 21.11.2019 N 01-02/01-29/243.

2. Зареєструвати наступні вимоги первинної профспілкової організації:

"1. Пункт 2 розпорядження Золотоніської районної державної адміністрації від 28.10.2019 року N 33-к "Про перелік структурних підрозділів та граничну чисельність працівників Золотоніської районної державної адміністрації" доповнити словами "окрім управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації", у додатку "Перелік структурних підрозділів та гранична чисельність працівників Золотоніської районної державної адміністрації" у рядку N 2 таблиці "Управління праці та соціального захисту населення" в колонці "Гранична чисельність працівників" число "25" замінити на "29", та п. 1 таблиці "Склад за посадами та чисельність працівників структурних підрозділів Золотоніської райдержадміністрації" додатку до розпорядження Золотоніської районної державної адміністрації від 29.10.2019 N 36-к "Про оптимізацію структури районної державної адміністрації", а саме, чисельність управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, залишити у редакції додатку 2 до розпорядження Золотоніської районної державної адміністрації від 21.12.2018 N 77-к у зв'язку з порушенням вимог статті 49-4 Кодексу законів про працю України та статті 22 Закону України "Про професійні спілки їх права та гарантії діяльності".

2. При визначенні граничної чисельності працівників управління праці та соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації дотримуватись вимог постанови КМУ від 25.03.2014 року N 91 "Про деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій" (Постанова N 91).

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати первинній профспілковій організації управління праці та соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області міста Золотоноші Черкаської області, Золотоніській районній державній адміністрації Черкаської області міста Золотоноші Черкаської області, Золотоніській міській раді Черкаської області, Золотоніській районній раді Черкаської області, Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаській обласній державній адміністрації, Черкаській обласній раді, Міністерству соціальної політики України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області.

 

Голова

О. Окіс


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.