НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 серпня 2019 року N 1277

Про затвердження Звіту про дотримання телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час проведення виборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів України у 2019 році

На виконання вимог частини четвертої статті 16 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради від 04.07.2019 N 687 (Рішення N 687), Національна рада вирішила:

1. Затвердити Звіт про дотримання телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час проведення виборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів України у 2019 році.

2. Відділу зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення оприлюднити Звіт про дотримання телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час проведення виборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів України у 2019 році на офіційному веб-сайті Національної ради.

3. Надіслати Звіт про дотримання телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час проведення виборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів України у 2019 році до Центральної виборчої комісії, Верховної Ради України та Президента України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Герасим'юк.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.