ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 січня 2019 року N 17

Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 12-труб (місячна) "Звіт про транспортування вантажів трубопроводами"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481 (Постанова N 481), ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження зі статистики трубопровідного транспорту та отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 12-труб (місячна) "Звіт про транспортування вантажів трубопроводами", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за січень 2019 року.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, які здійснюють діяльність із транспортування вантажів магістральними трубопроводами.

3. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О. О.):

1) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом;

2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному веб-сайті Держстату.

4. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2019 року наказ Державної служби статистики України від 05 травня 2015 року N 112 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 12-труб (місячна) "Звіт про транспортування вантажів трубопроводами" (Наказ N 112).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Вернер


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.