МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 червня 2018 року N 313

Про внесення змін до наказу Міненерговугілля від 12.08.2014 N 560

З метою забезпечення належного обліку, зберігання та використання бланків службових документів, штампів, печаток Міністерства енергетики та вугільної промисловості, а також у зв'язку з кадровими та структурними змінами наказую:

1. Внести зміни до наказу Міненерговугілля від 12.08.2014 N 560 "Про порядок обліку, зберігання та використання бланків, печаток, штампів у центральному апараті Міненерговугілля" (Форма N 560) (далі - наказ):

1.1. У тексті наказу:

слова "Дячук Г. І." замінити словами "Кунець І. С.";

слова "Департамент адміністративно-господарського забезпечення та документообігу" замінити словами "Адміністративне управління", у відповідних відмінках.

1.2. У пункті 1.2 наказу:

слова "Департамент бухгалтерського обліку та звітності" замінити словами "Департамент бюджетного фінансування та звітності";

слова "директора Департаменту бухгалтерського обліку та звітності" замінити словами "директора Департаменту бюджетного фінансування та звітності - головного бухгалтера".

1.3. У пункті 1.3 наказу слова "заступника начальника управління - начальника відділу роботи з персоналом апарату Міністерства Єлєтіну І. М." замінити словами "начальника Управління по роботі з персоналом Ковальову І. В."

1.4. У пункті 1.4 наказу слова "Відділом режимно-секретної та мобілізаційної роботи - на Відділ режимно-секретної та мобілізаційної роботи" замінити словами "Сектором режимно-секретної роботи та Сектором мобілізаційної роботи - на Сектор режимно-секретної роботи та Сектор мобілізаційної роботи".

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

І. Насалик


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.