ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2018 р. N 760

Київ

Про проведення Національно-культурного фестивалю "Київ Клезмер Фест"

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025, рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами", рішення Київської міської ради від 28 лютого 2013 року N 97/9154 "Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Києві", враховуючи звернення громадської організації "Соціальний капітал" від 22 лютого 2018 року N 1/1902, від 15 березня 2018 року N 1/1503, з метою популяризації міста Києва як туристичного центру, зміцнення міжнародних культурних зв'язків, організації змістовного дозвілля киян та гостей міста:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Соціальний капітал" щодо проведення Національно-культурного фестивалю "Київ Клезмер Фест" (далі - Захід) 12 - 13 травня 2018 року на Контрактовій площі.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку, проведення та співфінансування Заходу, а також за дотримання пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, дотримання авторських і суміжних прав бере на себе громадська організація "Соціальний капітал".

3. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Здійснювати координацію питань, пов'язаних із проведенням Заходу в місті Києві.

3.2. Забезпечити фінансування Заходу в межах загального обсягу асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на 2018 рік на відповідні цілі.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Монтаж тимчасових об'єктів, конструкцій та обладнання, потрібного для проведення Заходу, буде здійснюватися з 10 травня 2018 року.

4.2. Демонтаж тимчасових об'єктів, конструкцій та обладнання, потрібного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься до 15 травня 2018 року.

4.3. Відповідно до пункту 1 рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення Заходу заборонено продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів.

5. Громадській організації "Соціальний капітал":

5.1. До початку проведення Заходу розробити графічне зображення та схему організації території проведення Заходу, розміщених на ній об'єктів і конструкцій та погодити її з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині конструктивних елементів об'єктів та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності та Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині розміщення торговельних об'єктів та організації торговельного процесу.

5.2. Забезпечити:

5.2.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу, а також відновлення порушеного благоустрою.

5.2.2. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

5.2.3. Встановлення туалетних модульних кабін, у тому числі пристосованих для осіб з інвалідністю, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів.

5.2.4. Укладення договорів на прибирання і вивезення сміття з територій проведення Заходу під час його проведення та на період здійснення монтажу/демонтажу тимчасових конструкцій.

5.2.5. Виконання суб'єктами господарювання під час проведення Заходу на визначених територіях вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

6. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку Заходу здійснити обстеження місць проведення Заходу, за результатами якого скласти акт з висновками про відповідність або невідповідність цих місць встановленим вимогам, у тому числі естетичним, та надати їх громадській організації "Соціальний капітал" та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

7.1. Охорону громадського порядку під час проведення Заходу.

7.2. Охорону тимчасових об'єктів, конструкцій та обладнання, потрібного для організації та проведення Заходу на Контрактовій площі з 10 до 15 травня 2018 року.

7.3. Недопущення паркування транспортних засобів і порушень правил зупинки та стоянки транспортних засобів у місці проведення Заходу.

7.4. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї автотранспорту, який перевозитиме тимчасові об'єкти конструкції та обладнання з 10 до 15 травня 2018 року.

8. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходу 12 - 13 травня 2018 року в передбаченому законодавством порядку.

9. Департаменту охорони здоров'я забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення 12 - 13 травня 2018 року Заходу за зверненням громадської організації "Соціальний капітал".

10. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Подільській районній в місті Києві державній адміністрації:

10.1. Забезпечити контроль за виконанням торговельними підприємствами та організаціями постійного санітарного прибирання об'єктів торгівлі та обслуговування населення на прилеглих і закріплених територіях під час проведення Заходу.

10.2. Перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 6 цього розпорядження.

11. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити контроль:

11.1. За дотриманням громадською організацією "Соціальний капітал" схеми організації території проведення Заходу, розміщених на ній торговельних об'єктів і конструкцій та організації торговельного процесу.

11.2. Спільно з Подільською районною в місті Києві державного адміністрацією за дотриманням громадською організацією "Соціальний капітал" на території проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

12. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці в комунальних засобах масової інформації (анонс) про Захід.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Резнікова О. Ю.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.