КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 6 квітня 2017 року N 165/2387

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ГЕНЕРАЛА НАУМОВА" на вул. Генерала Наумова, 66 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ГЕНЕРАЛА НАУМОВА" на вул. Генерала Наумова, 66 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 42, 791, 123 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України "Про землеустрій", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ГЕНЕРАЛА НАУМОВА" на вул. Генерала Наумова, 66 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,44 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-26626).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.04.2017 N 165/2387

План-схема
до згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

клопотання

- від 07.04.2016 N К-26626

код земельної ділянки

- 75:053:016к

юридична/фізична особа

- Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "ГЕНЕРАЛА НАУМОВА"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Генерала Наумова, 66

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0,44 га

Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Київський міський голова

В. В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.