МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.02.2017

м. Київ

N 146

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 березня 2017 р. за N 363/30231

Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2017 році

Відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 1996 року N 710 "Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів" та з метою впорядкування вартості проведення експертиз у підрозділах Експертної служби МВС України

НАКАЗУЮ:

1. Установити, що з урахуванням індексу споживчих цін (індекс інфляції) за 2016 рік нормативна вартість однієї експертогодини у 2017 році становить:

експертиза проста - 98,87 грн без ПДВ;

експертиза середньої складності - 123,70 грн без ПДВ;

експертиза особливої складності - 148,72 грн без ПДВ.

2. Директорам Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, територіальних науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України забезпечити складання розрахунку вартості проведення експертиз згідно з установленою нормативною вартістю однієї експертогодини у 2017 році.

3. Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України (Федотов О. А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Тахтая О. В. та директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Федотова О. А.

 

Міністр

А. Б. Аваков


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.