ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2011 року N 46

Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Держспоживінспекції України

З метою забезпечення більш широкої участі інститутів громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної політики у сферах державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів і реклами в цій сфері та державного ринкового нагляду, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" наказую:

1. Утворити на засадах рівності представництва ініціативну групу з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Держспоживінспекції України у складі згідно з додатком.

2. Ініціативній групі не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів подати Держспоживінспекції України для оприлюднення повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім'я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.

3. Адміністративному управлінню (Шебанова Н. В.) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Держспоживінспекції України інформації відповідно до пункту 2 цього наказу.

4. Адміністративному управлінню (Шебанова Н. В.) довести цей наказ у п'ятиденний термін структурним підрозділам Держспоживінспекції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. М. Орєхов

 

Додаток
до наказу Держспоживінспекції України
20.12.2011 N 46

СКЛАД
ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Держспоживінспекції України

СОКОЛОВА
Ольга Петрівна

В. о. начальника Управління захисту прав споживачів та реклами

ШЕБАНОВА
Наталя Вікторівна

В. о. начальника Адміністративного управління

КУХАР
Олена Анатоліївна

Заступник начальника Юридичного управління - начальник відділу правової роботи та апеляцій

КУБРАЧЕНКО
Анатолій Володимирович

Голова Центральної Ради профспілки машинобудівників та приладобудівників України, представник Об'єднаного органу (за згодою)

ПРИТУЛЬСЬКА
Наталія Володимирівна

Президент Спілки об'єднань громадян "Всеукраїнська федерація споживачів "Пульс" (за згодою)

ПІЧУГІН
Олександр Юрійович

Голова комітету у справах захисту прав споживачів ВГО "СГОУ "Народна Рада" (за згодою).


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.